Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jóslás vagy csak véletlen?

Jóslás vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés
Volt tavaly egy álmom amiben kiestek a fogaim, és megnéztem az álmos könyvet azt írta hogy "egy atyád fia meghal", után meg is halt egy férfi rokonom, és kb.2 napja álmodtam ugyanezt (hogy kiesik a fogam) gyanakodjak arra hogy megint megfog valaki halni, vagy csak véletlen?

2017. jan. 22. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na erre kíváncsi leszek, majd írd meg légyszi ,hogy mi történt.
2017. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes, én egy álomfejtés könyvben azt olvastam, hogy ez az álom a maszturbálásra utal.
2017. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos bejott eddig mindig, pedig mindig azt mondom ahh nem,most nem lesz semmi baj!!! Nem mindig rokon halt meg "csak" ismeros...:( Sot mindket elveszitett babam elott berepult az ablakon/ajton egy madar...
2017. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már, hogy kiesett a fogam, de soha nem halt meg szerencsére senki a környezetemben....
2017. jan. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hosszúhajú ***** válasza:
még nekem se halt meg senki, rég álmodtam ilyet. egyébként meg úgy láttam sok eltérés van könyvek magyarázata között, máshol mást jelent.
2017. febr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még lehet az is, hogy te vonzottad be, de egyébként igen, lehetett jel is, mert valaki, aki küldte, tudta, hogy te el fogod hinni, de szerintem nem feltétlenül fog teljesülni mindig. Szóval, ha sokat agyalsz ilyen dolgokon, te is meg tudsz teremteni vele dolgokat elvileg. Szóval szerintem próbáld kerülni, számüzni ezeket a gondolatokat, ne hagyd, hogy hassanak rád. Lehet, hogy azért működik, mert hiszel benne, és ezzel bele teszed az energiáidat, és lehet, hogy csak pont attól, hogy hiszel benne, attól megvalósul. Mert amúgyis, az álmoskönyvek állítólag általában nem szoktak bejönni, mert mindenkinek egyéni jelképrendszere van, hogy egy adott álomban pl egy egérnek mi az üzenete, lehet, hogy valakinek pozitívat, lehet, hogy valakinek mást jelent. Szóval lehet az is, hogy csak véletlenül pont ez az egy jelképed, vagy üzeneted-vagy nem, szóval lehetséges, hogy pont csak ez az egy üzeneted, álmod egyezett, vágott egybe az adott álmoskönyv írójának jelképrendszerével. Vagy az is lehet, hogy még 10-szer bejön mondjuk de a 11.-nél, amikor kikeresed, egy adott dolog már tök mást fog jelenteni teneked, mint őneki. Szóval szerintem ne fogadd el feltétel nélkül, és ne adj neki energiát. Hogyha esetleg nem jó dologról álmodsz, vagy nem jó a jelentése valamelyik könyv alapján. Szóval nem biztos, hogy van összefüggés, sőt, lehet, hogy pl ha aznap esett az eső, neked nem is a halálát jelezte valakinek, hanem pl a fogkiesés jelenthette nálad azt is, hogy esni fog, vagy hogy levelet fog hozni a posta, ha pl kaptál aznap levelet. Szóval jelenthetett neked tök mást is, csak esetleg erre fókuszáltál, és azt, amit neked valójában jelentett volna, nem vetted észre. Egyébként állítolag szokott olyan is lenni, hogy az agyunk dobálja össze-vissza az előző napi vagy még régebbi emlékeket, szóval nem feltétlenül van mindennek jelentése, jelentőse minden álomnak.
2017. febr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*a második "j.." az jelentősége akart lenni, előző vagyok
2017. febr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!