Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy társas házba lakok, állami nevelt vagyok és lány (mivel férfi vagyok ezért érdekes)

jóval fiatalabb mint én, 16 éves, a társas házba külön apartmanba lakok, de az összes lakó bánt, fojtogat, mindig én vagyok mindenkinek a "bűnbakja", volt aki sokkolóval a nyakamhoz tartva bántott, majd arra kelek, hogy valaki magához befogad, bezárjuk az ajtót mindent amit lehet, ad sört, de mondja, igyam meg mert kikapunk érte, majd jön egy gyerek az ajtón, aki észre vesz aztán csak kinyitjuk az ajtót én meg felébredtem,


2017. jan. 29. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy gáz van a világodban. Te vagy saját elmèd istene. Minden álmodban önmagad számtalan arcát ès valóságát látod.
2017. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit éreztél, teljesen valóságos volt? Sokszor álmodsz ilyet?
2017. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Valóságos volt, még a sokkoló is, amúgy keveset álmodom, azokat meg tudtam fejteni. Én is megrémültem.

tudom amúgy, hogy önmagam istene vagyok, azért is nem tudtam hogy mi legyen...

2017. jan. 29. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!