Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már megint nem tudtam aludni...

Már megint nem tudtam aludni egy fura álom miatt. Miért nem tudok normálisan átaludni egy éjszakát?

Figyelt kérdés
Az álommal kapcsolatban fogalmam sincs pontosan mit álmodtam csak néhány halvány emlékfoszlány marad meg ébredés után. Nem tudom mikor kezdődött el, de már nagyon régóta kísért ez az úgy nevezett "álom". Ébredéskor olyan, mintha keresnék valamit vagy elveszítettem volna valamit és valószínűleg ébredés alatt még emlékszem rá, de hirtelen eltűnik és csak emlékfoszlányok maradnak meg (hirtelenjében nem tudom leírni vagy ilyesmi) Ezalatt egész nap hulla fáradt vagyok és miután már felébredtem már nem tudok visszafeküdni. Sokszor felbosszant ez az álom, mert nagyrészt teszek rá, másrészt nem tudok ALUDNI.
2017. ápr. 12. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Na nekem is ilyen kedvem volt mikor zombiapokalipszisest álmodtam:D
2017. ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mit lehet tenni ellene? Már hulla vagyok és csak bámulok egész nap magam elé, mint egy zombi. Nem mindig van ez így csak néha esik meg, de akkor egész nap olyan állapotban vagyok, mint egy élőhalott. Hirtelen felkelek és gyorsan leakarom jegyzetelni (mert már nem egyszer fordult elő) de azon nyomban el is felejtem pedig fontosnak tűnik. Olyan érzés, mintha egy másik életből ébredtem volna. :D
2017. ápr. 12. 09:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Túlsok helyet adsz neki az életedböl ennek az álomnak. Néz pár vigjátékot és este aludj el nyugodtan:):D
2017. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Tartsd be a jó alvás szabályait, talán az segít. Itt találod: [link]
2017. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Azt a 12 próbatételt életem végéig kell végigcsinálnom vagy néhanapján kapok majd egy kis szabadnapot is? Az ott leírtak szerintem luxus, mellesleg az egész életem alvásról szólna. 😨 Az egyetlen problémám ezzel az álommal van, mert másképp kellemesen aludtam volna. Egyébként, aki végigcsinálja ezt a tréninget nem a leírtak miatt szunyókálna egy jót, hanem a fáradtságtól. 😁

#3

Milyen vígjátékokra gondolsz? Mi van, ha rákapok és egész éjjel vígjátékokat fogok nézni? Másfelől én sem értem miért foglalkoztat, mert nem érdekel, viszont a tudatalattim mást diktál. Egy részem kíváncsi a másokat pedig hidegen hagyja. Én az utóbbira hallgatnék, de nem tudom legyőzni a másikat. Sajnos olyan vagyok, aki minden apróságon aggódik. NEM tudok valamit lezárni, amíg nem fejeztem be.. 😏

2017. ápr. 12. 16:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt a teát vedd meg! [link]

Én a Rossmanba vettem, 2hónapig nem aludtam este, csak nappal,mert volt egy nagyon durva rémálmom.. megittam egy ilyen bögre teát és aludtam mint a bunda és nem álmodtam rosszat se:) (a dobozára az van írva hogy átmeneti alvászavarokra van, és nagyon finom, csak sokat kell tőle pisilni:D)

2017. ápr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6

Köszi a linket. Kipróbálom majd, de remélem nem valami drog vagy ilyesmi, mert az van oda írva, hogy ,,hangulatjavító" teakeverék.

2017. ápr. 14. 12:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem drog!:D finom tea, egyszer használtam azóta nem is kellett, nagyon sokat segített:)
2017. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Értem. Asszem én is kipróbálom.

Köszönöm a választ.

2017. ápr. 14. 13:01
 10/10 anonim ***** válasza:
:O
2017. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!