Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megéri a tudatos álmodás?

Megéri a tudatos álmodás?

Figyelt kérdés
Szeretnék tudatosan álmodni, de félek az alvási paralízistől.

2017. júl. 19. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Az alvasi paralízis kutva s*@r. Nagyon durván kak! az egész...... de ha úgyes vagy akkor megúszod egy-keet paralízissel.
2017. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Az tény, hogy az alvás paralízis nagyon rossz, de nem muszály átélned, attól függ, hogy milyen módszert használsz a tudatos álmodásra, nem mindig kell átesni a paralízisen.
2017. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem csodálom hogy félsz, én kétszer éltem már át és mindkettő a legrosszabb emlékeim közt van.

Próbáld meg kikerülni ha lehet:)

2017. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A kettőnek semmi köze egymàshoz.Ha nem vagy tudatos àlmodó,paralizised akkor is lehet.A tudatos àlom ezt nem befolyàsolja.Sőt,talàn ha a rudatos àlmot gyakorlod,könnyebben uralod majd az elméd,érzéseid és egy esetleges paralizisből,rémàlomból is könnyebben ki fogsz jönni.
2017. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

Inkább az alváspárizsitől félj!

Beírod a "tudatos álom technikát" és egy tucat találatot ad a kereső. Na, szívesen.

2017. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy szokott tudatos álmom lenni, hogy nem teszek érte semmit. :D Még sose volt alvási paralízisem, szóval az nem tudom milyen, viszont nagyon király tudatosan álmodni.
2017. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Hanyatt fekszek ritkán,akkor van paralízisem.Más pozicióban pedig elalvás előtt gondolok a tudatos álmodásra,és tudatomnál is maradok alvás közben.
2017. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt dolgozol ès a pènzedèrt kapsz èlmènyeket, de a pènzed egyszer elfogy mert ugye nem vègtelen. Ott Isten vagy. Èrzèsekkel ès gondolatokkal alkotod meg amit csak szeretnèl. Ha gyakorolsz azt tapasztalhatod meg egy idő után amit csak szeretnèl. A saját "èn"-ed (programját) is át tudod írni. Ha vannak negatív tèvhiteid vagy előnytelen szenvedèlyeid akkor meg tudod szüntetni őket. Szerintem megèri
2017. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A paralízisről mèg annyit, hogy èrtèkes belèpèsi pont. Olyan mint egy lift. Minèl tovább vagy benne annál több álom lesz az álomban. Nekem a maximum 8 èbredès volt mire tènyleg felèbredtem. Minden èbredès valóságos ès ahogy a felszínhez közeledsz egyre valóságosabb. A tested mindvègig le van bènulva. Brutál jó. Az ilyedsèg èrzèsètől jönnek elő a "szörnyek" paralízis alatt. Èn mondjuk voltam olyan dilis már az első paralízisnèl, hogy mikor rájöttem, hogy nem tudok mozogni elkezdtem èlvezni a szitut. Amikor csak kevès öntudattal ès így kevès kontrollal kerülsz álomba, akkor èrzelmi változások törtènnek ahogy nő a tudatosság (kezdesz rájönni, hogy álmodsz)

Az egèsz álom az èrzelmekre alakul át. Nálam a fèlelem èrzèse olyanná formálta az álmot, mint egy zombis horrorfilm, viszont a fèlelemnèl van lejjebb. Azt a szintet valaki ha elèri, különös dolgot fog tapasztalni. A Ganz című animációs filmen ami ugyan nemrèg jelent meg felismertem azokat a (lènyeket) amik azon a szinten vannak. Aránytalan test, nagy fej, èrtelmetlen mosoly, grimasz, vèkony hangok, vihogások, stb.

2017. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gantz*
2017. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!