Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam azt hogy más...

Miért álmodtam azt hogy más valaki vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig 2x álmodtam ugyanazt a szituációt. Egy hosszú szőkésbarna hajú lány vagyok aki befonva hordja a haját, hosszú, régies, koszos cselédruhát hordok és azt hiszem valami lánykollégiumban, vagy nevelőintézetben vagyok. Láthatóan még gyerek, de 17-20 èv közötti. Nagyon szerelmes vagyok egy idősebb pasiba, aki talán tanár lehet, rövid barna haja van, szemüveges és szürkésbarna zakót visel. Valószínűleg nem szabad szerelmesnek lennem mert ebben a szituációban menekülök valaki elöl, magam elött pedig ezt a férfit látom és sírok. 

Nem tudom mit jelenthet hisz a való életben fekete hajam van amit kibontva hordok, nem ismerek ilyen férfit, ilyen nőt se. Nem szeretem a történelmi regényeket, filmeket szóval azt se mondhatnám hogy előző este olyat olvastam vagy néztem volna...

Furcsa, olyan valóságos és intenzív volt..



2017. okt. 23. 13:03
1 2
 1/11 Druidarya ***** válasza:
100%
Az alapján, amit írtál tízet tennék egy ellen, hogy reinkarnációs álomról van szó. Ne hidd, hogy az ilyesmi nagyon ritka! Figyelj a tanító bácsira, lehet, hogy fel fog bukkanni -vagy már fel is bukkant- a jelen életedben. Ha így lesz valahogy érezni fogod, de ne romantizálj, várd meg mi sül ki belőle.
2017. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem az esetem, biztos nem fogok romantikázni... :)

Csak az egész olyan furcsa és valóságos volt...

2017. okt. 23. 18:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az álom megfelelő mèrtèkű èbresèggel, teljesen olyan illúzió, mint a valóság. Az elmèd minden szereplője te vagy. Minden ház, minden utca a te elmèd által alkotott ès egybentartott világ. Ezt a világot úgy èpíted, hogy èrtèkelsz egy másikat. Igazából a valóságról nincs emlèked. Szubjektíven hozol lètre èrzèseket elkèpzelèsekkel ès azokra emlèkszel.
2017. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Druidarya ***** válasza:
100%
Szép steril teória, többnyire így is van, de kötetek tucatjai vannak tömve ellenpéldákkal. Az ilyen álmok sokkal furcsábbak, mint a jóöreg perszonalista iskola hinné.
2017. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom. Az álmok nem ez a valóság.
2017. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a felsőbb énünk az álmainkkal akarnak üzenni nekünk. Mindenkinek egyéni a szimbólumrendszere. Hogyha nagyon valószerű volt, simán lehetett amúgy reinkarnációs álom tényleg. Arra tippelnék amúgy. Lehet, hogy most fogsz abból az életedből valamit megérteni. Amúgy én nem tudom. Ja amúgy állítólag a szemek megőrződnek, a színe az mindenképp, szóval a szeme lehet ugyanolyan, vagy kb ugyanolyan, mert a lélekruhánkat visszük magunkkal több inkarnáción keresztül. A külseje most lehet, hogy tök máshogy néz ki az illetőnek, de ha pl emlékszel, hogy milyen a szeme, lehet, hogy felismered. Akár próbáld magad elé képzelni a szemeit, amúgy hátha bevonzod;hogyha akkor sokat jelentett neked, lehet, hogy most ebben az életedben is sokat tudna neked segíteni pl, támogató lehet ő, hogyha pozitív az érzelem , ami hozzá kapcsolódik. És, hogyha fel tudnád ismerni azt a szempárt, akkor talán előrébb lehetnél, tényleg lehet, hogy már betoppant ő az életedbe, de akár lehet még amúgy rokon is egyébként, az sincsen kizárva.
2017. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! :)

Sajnos nem emlékszem a szemére...:(

Talán ha harmadjára is visszatér az álom.

2017. okt. 23. 22:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem vagyok egy nagy álomfejtő, de valami szemet szúrt...


A nagyon valóságos álmokat az alváshiány okozza, mivel olyankor bepótolod a lemaradást

2017. nov. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami de akkor is miért lettem egy másik ember?
2017. nov. 5. 08:27
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Hát a tudatalatti érdekes dolog. Pontos magyarázattal nem tudok szolgálni, de ha ez valamennyire megnyugtat, én is álmodtam már, hogy más vagyok. Mindnek van valami valóságalapja, de sok részletet az elméd tesz hozzá.
2017. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!