Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy ebben a...

Miért van az, hogy ebben a kategóriában csak azt lehet olvasni, hogy "mit jelent ez az álom"?

Figyelt kérdés
Dög unalom az egész, mellesleg sokszor maguk is tudják a választ. Van, akit tényleg érdekel mit álmodott a másik? Még, ha valami érdekes lenne, de a legtöbb ilyen kérdés unalmas. A legtöbb embernek tényleg ilyen unalmas álmai vannak?
2018. ápr. 28. 22:48
1 2
 1/15 Elenios-E ***** válasza:
62%
Most az a bajod, hogy létezik Álomfejtés kategória vagy az, hogy az álomfejtés kategóriában mindenki (számodra) túl unalmas álmokra kérdez rá?
2018. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Hát mindenesetre a te neved mibenlétét fejtegetném szívesen, Reaper 666
2018. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A bajom az, hogy rengeteg unalmas álomfejtős kérdés van, elég csak végiggörgetni a kategóriát. Még elnézném, ha 1-2 lenne, de hogy 90%-ban "csak" erről szóljon az ezotéria... Nem tudom mi ebben olyan izgalmas, hogy naponta leírják miket álmodtak össze, mindenféle hülyeséget. Igazából engem nem nagyon zavar csak érdekelne engem mi olyan izgalmas ezekben?
2018. ápr. 28. 23:57
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Az évek alatt nekem is össz vissz csak kettő olyan álmodó volt eddig, akiknek az álmain szakadtam. Az egyik azt álmodta, hogy barna sörért állt sorban a templomban, a másik meg moslékot evett a disznók vájújából :D
2018. ápr. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Azért gyakori kérdések, hogy gyakran feltegyenek kérdéseket. Ha ez álomfejtés kategóriában törnénik meg, akkor abban.

Ha dög unalom, akkor nem kell olvasni.

2018. ápr. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem az IQ bajnokok kérdeznek itt.
2018. ápr. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

4: "disznók vályújából"

- na és? a Tékozló fiú is kérdezhet itt:)))


Várjál csak kérdező, kiírok Neked egy kérdést:


Rémálmom volt ma éjjel, Tudom pontosan, hogy mit jelent, nem érdekelnek a nyökögéseitek.

Minek is olvassátok ezt?? (csak értelmes válaszokat várok)

2018. ápr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Őszintén, általában nem szoktam olvasni őket, de feltűnt, hogy többségében csak ilyen kérdések vannak. Belenéztem néhányba és meglepő volt, hogy többnyire mind egyértelmű, még maguk is megtudnák válaszolni, semmi szükség kiírni azokat. Mellesleg a legtöbb unalmas, még nekem is színesebb álmaim vannak.
2018. ápr. 29. 09:30
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem - többnyire - lányok teszik fel ezen típusú kérdéseket csakúgy, mint a jóslással, szerelmi kötéssel, vagy ikerláng-szerelemmel kapcsolatosakat.


Ezek - egyébként - engem sem érdekelnek túlzottan, - szívesebben válaszolnék valamilyen mélyebb tartalommal bíró, filozofikus okfejtésre lehetőséget adó kérdésre! :)

2018. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Hú ha én leírnám egy-egy álmom... Azok eszméletlen nagy h#lyeségek szoktak lenni, legalább viccesek. Szokott olyan lenni hogy nevetve ébredek. Kár hogy ritkán van...
2018. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!