Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van szükség rémálmokra?

Miért van szükség rémálmokra?

Figyelt kérdés

Ma pl. azt álmodtam, hogy egy idős nő (én nem vagyok az) van kikötve egy kínzószékhez és kivágják a nyelvét azt hiszem, aztán elvágját a torkát. Felkelés után nagyon szar hangulatom volt miatta egész nap. Ez mire volt jó?


Egyébként az lehetséges, hogy visszaemlékszek olyasmire, amire nem szabadna? Pár hete kivették a manduláimat, de altatásban voltam. Lehetséges, hogy valahogyan mégis érzékeltem a műtétet? Másra nem tudok gondolni.



2018. jún. 24. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy csomó olyan dolog a világban ami nem szűkségszerű még is van. Na ez is valami ilyesmi. Ha zavar menj el egy pszichológushoz aki talán segíthet megfejteni a miértjét.
2018. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy célja van, lehet, hogy oka. Ez egész biztos, hogy a mandulaműtétedről szól. Egy műtét egy trauma, az ember kiszolgáltatott, nem ura a testének és tulajdonképpen életveszélyben van. Nem kell ahhoz érzékelned, anélkül is tudod. Ez dolgozik az agyban és jelenik meg álomképekben.
2018. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Segít feldolgozni az elfojtott érzelmeket úgy, hogy kivetíti őket egy viszonylag veszélytelen álomközegbe.
2018. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Amiért bármely más eszközre. Tanulásért.
2018. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A rémálmok lehetnek azért, mert valami nagy hatással volt ránk, és az elménk visszaemlékszik valahogy (műtét, film, könyv, baleset... stb.), de lehetnek figyelemfelhívók is valamilyen problémára. Szerintem nálad ez a mandulaműtéttel állhat kapcsolatban. Én pl. nagyon paráztam az érettségi egyik tantárgyától, mert olyan tanárunk volt, akinek voltak kiskedvencei, a többieket meg jobban szívatta, én is az utóbbiakhoz tartoztam (ezt leszámítva jófej volt, csak volt egy ilyen hülye heppje). Kitűnő lett az érettségim, de utána még párszor álmodtam azt, hogy ott vagyok az érettségin és nem tudok semmit. Aztán elmúlt.
2018. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!