Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Többször ugyanarról álmodni?

Többször ugyanarról álmodni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon hiszek abban, hogy az álmok üzennének nekem, de mégis érdekes dolgot vettem észre mostanában. Folyamatosan ugyanarról a szekrényről álmodok ami a szobámban van, van, hogy csak egy részlete jelenik meg, többször volt, hogy kerestem benne nagyon valamit. Például tegnap azt álmodtam, hogy mindenféle számomra értékes tárgyat találtam ott, sőt pénzt is.

Azért fura ez, mert csak régi iratokat stb. tárolok benne, és nem is látok rá egész nap, nincs is eszemben. Csak meséltem ma valakinek az álmom, és feltűnt, hogy visszamenőleg sok álmomban benne volt a szekrény. Esetleg valaki tud erre valami érdekes okfejtést? :) Vagy csak fél szemmel rálátok és már észre se veszem, hogy figyelem a szekrényt?



2018. júl. 8. 13:28
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szerintem nézd át a szekrényt, lehet találsz benne pénzt! :D

Amúgy mostanában mindig emlékszem az álmomra, és sokszor van az, hogy reggel azon gondolkodok, hogy megtörtént-e vagy sem? És ma az egyik megtörtént. Teljesen olyan volt minden, mint az álmomban.

És ezt álmodtam legelőször azok közül amire emlékszem. Azért az jó lenne, ha mind megtörténne sorba :D

2018. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szekrény az életed.A pénz meg titkot jelent.Szóval mi a titkod?
2018. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. Nekem nem, múltkor azt álmodtam, hogy egy albérletben rohadó családdal laktam, mármint rohadt végtagjaik voltak... Az ne történjen meg :D

2. Wow. Nem is tudom. Inkább ciki dolgaim vannak, amit nem mondok senkinek, nem annyira titkok...

2018. júl. 8. 14:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom szerintem nezd at, de alapbol nem jelent semmit szerintem, mert en minden ejjel almodom es van tobbet.. mindig emlekszem mindegyikre egy darabig...

Viszont volt hogy eltunt a kulcsom es megalmodtam hol van es tenyleg ott volt..

2018. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4. Most már remélem, ha kipakolom találok valami kincses ládát.

Amúgy én se akadtam volna fenn rajta, mert rengeteg mindent álmodok, de amire vissza tudok emlékezni, az öt álom legalább, amiben vagy kerestem, vagy pakoltam valamit a szekrényben, és nem is tűnt fel eddig. Főként, hogy az életben nem járok arra, mert csak ilyen régi dolgok tartója.

2018. júl. 8. 14:40
 6/11 anonim válasza:
Azért írd le majd, hogy mit találtál benne :D már kíváncsi vagyok
2018. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amilyen mázlim van, valami kínos dolog lesz :D De jó szerencsét nekem!
2018. júl. 8. 18:35
 8/11 anonim válasza:
Miféle kínos dologra gondolsz? :D
2018. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Valami lábszárcsont...
2018. júl. 8. 19:38
 10/11 anonim válasza:
Már átnézted?
2018. júl. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!