Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Veletek történt már ilyen?...

Veletek történt már ilyen? Nagyon kíváncsi lennék!

Figyelt kérdés
Kivel történt már olyan hogy álmodott egy idegen emberrel akivel esetleg később találkozott? Vagy álmodott valakivel aki ugyan idegen volt de tudta a nevét majd később megtalálta iwiw-en vagy myvipen? Lett valami a dologból? Lécci írjatok!
2010. jún. 19. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Előrebocsátom, hogy nem hiszek sok mindenben, és nem vagyok egy hókuszpókuszokat kedvelő és azokban jártas ember, de velem történt ilyen.

Egy éjjel még egyetem alatt azt álmodtam, hogy belenézek a tükörbe, de nem magam látom, hanem egy idegen arcot. Ez bizonyos személyiségproblémáknál előforduló álom, hogy nem te vagy a tükörben, csakhogy azokban az álmokban az arcnak nincsenek részletei. Én viszont nem vagyok személyiségzavaros, és láttam pontosan, minden részletét az arcnak. Egy lány volt, kb velem egykorú, de idegen. Felriadtam, mert azért ez élménynek sem utolsó... De elfeledkeztem róla, jelentéktelennek tartottam.

Azon az őszön készültem Franciaországba Erasmus-szal, és kicsit aggódtam, mivel én nyertem el egyedül az ösztöndíjat oda, és egyedül kellett kimennem és 6 hónapot eltöltenem. Mármint senki olyan nem jött velem, akit már ismerek, minden ismeretségem új volt.

Ott, Lyonban találkoztam ezzel a csajjal, akit láttam. Belémfagyott a vér, még az orrpirszingje (egy kis kő) is a helyén volt. Persze nem mertem odamenni, meg még mindig bíztam benne, hogy bebeszélem magamnak, nem is őt láttam álmomban, meg nem is hasonlít annyira...

Későbba sors úgy hozta, hogy egy csoportba kerültünk, kiderült, hogy ő angol, ő is egyedül van ott Lyonban, és az első perctől fogva nagyon jól kijöttünk. Később együtt béreltünk egy lakást odakinn 2 másik diákkal, aztán mire letelt a 6 hónap, már mi voltunk a legjobb barátnők (olyanom itthon nekem nincs). Utána is tartottuk a kapcsolatot, mindketten továbbtanultunk, minden este msn, meg mifene, és a sors úgy hozta, hogy most ismét Franciaországba készülök, és ő is kijön, eltöltünk együtt vagy 2 hónapot (neki nem kéne jönnie, ő Londonban dolgozik). De azóta már voltam Londonban is, ismerem a szüleit, jó barátnők, amolyan lelki társak lettünk (ő is művész, meg én is...)

Szóval érdekes dolgot produkált az élet, vagy nem is tudom... Én hiszek a legkevésbé ezekben, de az tuti, hogy most legobb barinők vagyunk, amolyan nemzetközi szinten, de állandó jelleggel :) Már 4 éve.

29/L

2010. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ez nagyon érdekes köszi h megosztottad:)
2010. jún. 19. 16:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egyszer volt egy hasonló élményem, azt álmodtam, hogy egy számomra ismeretlen lány brutális módon megfullad, valami fólia volt az arcán, álmomban tisztán láttam ahogy venne levegőt, de csak a fóliát lélegzi be, tiszta fehér háttér előtt, ez magában nagyon borzasztó élmény, de kísérte valami nagyon negatív, szorongó, félelem szerű érzés az egész álmot, ami után sokáig rossz hangulatom volt. Amikor nagyon meglepődtem, a lányt nem tudom mikor, de nem sokkal később felajánlotta ismerősnek egy közösségi oldalon. Megnéztem a képeit, és egyértelműen ő volt, álmomban is nagyon karakteres volt, és a képeken is. Viszont én sem hiszek ilyen dolgokban, nem írtam, be sem jelöltem, semmit nem tettem, csak hüledeztem. Gondolom baja nem történt, nem tudok róla semmit, csak nagyon érdekes élmény volt. 24 éves lány.
2010. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
sztem nagyon rosszul tetted h nem írtál neki...ez tök egyértelmű jel volt
2010. jún. 19. 16:48
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Sztem meg vhol véletlenül egy pillanatra láttátok őket, és álmotokban megjelent..ennyi az egész nyitja..
2010. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16:52: én is gondoltam, hogy bár nem emlékszem rá, de korábban biztos láttam a képét, és azért álmodtam vele. A kérdés, hogy miért? Próbáltam én is racionálisan megmagyarázni. Mindenesetre a "hitetlenség" az ezoterikus dolgokat illetően erősebb volt, mint hogy ez lehetett egy konkrét jel is, ezért nem írtam neki. Kérdező: Te mit írtál volna, álmodban láttad megfulladni? Biztos bolondnak nézett volna, másik esetben félt volna, ha hisz neked. Az emberek nem igazán hallgatnak az ilyen intuíciókra, elítélik őket. Mint ahogy egy kicsit én is..
2010. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pont belőled kiindulva mertem ezt leírni:D
2010. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
azt h muszáj megismerkednünk vagy valami hasonlót...azt télleg nem kell rögtön elsőre elmondani h láttad álmodba mer lehet h télleg hülyének néz de sztem nemkellett volna annyiban hagynod
2010. jún. 19. 17:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem már sokszor volt DejaVu érzésem amit mintha álmomban már láttam volna...
2010. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem ismerőssel még nem volt

de egy párszor megálmodtam a napomat

és ugyanaz


ami a legdurvább hogy nem is tudtam milyen telót kapok másnap,de vele álmostam egy kérdést itt gyakorin,és álmomba rájöttem hogy ilyet szeretnék(LG),reggel mikor felkeltem tesóm jött nagy vigyorogva hogy vettek nekem telefont kimentem,megnéztem pont olyan mint amivel a kérdést álmodtam...,és a kérdést elkezdtem keresni,és megtaláltam ...aznap írták ki

2010. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!