Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmom a pályaudvaro...

Visszatérő álmom a pályaudvaron tévelygés. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azért írok ide, mert nagyon myomasztó már, hogy sokadjára álmodom, hogy utaznék valahová(általában haza) de állandóan csak a pályaudvarokon kóválygok. Keresem az én buszomat, de sose találom meg, csak futkosok fel-alá, közben érzem, hogy vészesen megy az idő, sokszor be is esteledik... néha vonattal is szoktam, de az ritka. Aztán vagy lekésem a buszt, vagy sose találom meg és felébredek. Nagyon ritkán sikerül felülnöm rá, de akkor sem "nyugszom meg" ugyanúgy marad a furcsa, kényelmetlen érzés..

Gondoltam talán ha rájövök, ha segítetek mit akar üzenni a tudatalattim, végre megszűnik ez a rohadt nyomasztó álom :(

Egyébként a való életben tulajdonképpen rendben vagyok, élem a nyugis kis napjaimat, semmi erősebb negatív behatás nem ér, hát a munkám unalmas, de amúgy minden ok, szóval nem értem...

Köszönöm ha valaki tud segíteni.



2018. aug. 9. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresed a célod, csak még nem találtad meg. Vagy már tudod, mi a célod, de nehezen fogod elérni.
2018. aug. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mivel, Te azt hiszed ,hogy veled minden rendben, azért álmodsz ilyet, mert valójában ez nem igaz. Tudat alatt benned van, hogy nem jó helyen vagy éppen, nem az a te utad, amit most jársz. Lehet ez maganéleti vagy munkahelyi jellegű is, erre neked kell rájönni.
2018. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy magának való társaságot (buszt) keres (pályaudvar, tévelygés). Kiknek ugyan az az életcélja (haza menni). Egyre inkább beleöregszik a keresgélésbe (beesteledik).
2018. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pályaudvar, mennél haza-keresed a helyed az életben

nincs meg a busz-nem találod a helyed, az életcélod

néha estére megtalálod a buszt, de nem nyugszol meg-ha el is indulsz egy úton, nem az igazi, nem pont az amire vágysz valójában

2018. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!