Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az alábbi álom?

Mit jelenthet az alábbi álom?

Figyelt kérdés

Ugyan nem állíthatom, hogy hiszek az álmok jósló/egy problémára felhívó tulajdonságàban, mégis, ha van valami magyarázat az alábbira, tudni szeretnem:

Álmomban az arcbőröm kocsonyássá, könnyen málóvá vált. Néhol csúnyán felhólyagosodott és felnyílt. Végül teljesen levát az arcomról, én pedig tehettem bármit, nem tudtam "visszatapasztani".


Lehet e ez egy szombolikus álom -vagy értek is én ehhez- ?

Bevallom, igencsak felkavart. :'D



#bőr #álom #arcbőr #megint bőr
2018. szept. 3. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

ööö...

nem hiszem el.

2018. szept. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bízzzz bennem :'((( !


Egyebként halvanylila gőzöm sincs, hogy ezt pontosan mire írhattad, de mindenesetre köszöntem a roppant kielégítő valaszodat :D

2018. szept. 3. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy aludtál.
2018. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz semmi erdemlegeset valaszolni a kerdesemre vonatkozoan...Akko' inkabb hagyd, kosz! :d
2018. szept. 3. 19:01
 5/5 anonim válasza:
Jó kérdés hogy mit jelenthet. Én is szoktam néha ilyeneket álmodni, és inkább nem foglalkozok vele. Lehet pont néztél valami durva horrort. Nálam is ilyenkor vannak ilyen furcsa álmaim.
2018. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!