Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mièrt álmodtam velük? Többi lent.

Mièrt álmodtam velük? Többi lent.

Figyelt kérdés

A törtènetem a következő.

A nagymamám meghalt 3 ève, èdesanyám pedig 5 hónapja. Nem sikerűlt egyiktől sem elbúcsuznom.

Èdesanyámat láttam holtan a kórházban az alaksorban.

Rá kèthètre furcsa ijesztő álmom volt.

Egy kórházban voltam, halottam hogy egy hang azt mondja nem sikerűlt elbúcsuznod, aztán csak öregbetegek rengetegèben találtam magamat, akik nem engedtek szaladni hogy elköszönjek a mamámtól ès anyukámtól, le blokkolt a járásom, a beszèdem, próbáltam futni a folyosón hogy elköszönjek, de nem bìrtam mert nagyon sok beteg nem engedett annyira zsúfolt volt a folyosó, ès mind csak állt nem mozdúltak. Rgyszer csak sikerűlt elmennem onnan szaladtam a hangfelè, mikor a lèpcsőfordúlóban egy nagyon ijesztő horrot filmben illő nő azt mondta elkèstèl meghaltak, aztán megőlt engem. Felriadtam álmomban teljesen le izzadva. Valaki segìtsen!


2018. szept. 7. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:

El szeretnél búcsúzni, de már késő, és ez bánt téged. Az álmodban is az volt, hogy el akarnál köszönni, de már nem lehet, hiszen nem ezen a világon vannak már. Próbálsz odamenni, de egyszerűen lehetetlen, és ez így is van, bármilyen szomorú, de már késő. Az álmodban sem hagy nyugodni az a tény, hogy nem búcsúztál el, kínoz a dolog. Az akadály, az a sok ember lehetetlenné tette a búcsúzkodást-az álom ezen részét megfejtve (gondolom én) azt jelenti, hogy tényleg lehetetlen, akármennyire is akarod már nem mondhatsz nekik semmit.


Majd később tényleg tudatosult benned, hogy "elkéstél meghaltak" és az álomban egy csúf nő alakjában közölte veled a tudatod, az egód, és ez a tény nem tetszik neked. Ezért alkotta meg az álmod a csúf nőt. Az valójában a ráébredés "jelképe" arra, hogy már "elkéstél meghaltak".

2018. szept. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na jó, sajnálom.


De mi az az alaksor???

2018. szept. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy helyesírás-ellenőrző szoftvert meg alkalmazhatnál.


Megőlt...

Mozdúlt...


Urísten!

2018. szept. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az alaksor az a hely a kórházban, ahol a holtakat tartják. Egy falat kèpzelj el, amin egy ajtó van. Azt kinyitva tudjak kihúzni egy tálcán a halottat. A helyesìrásèrt bocsi, munkábamenet ìrtam.
2018. szept. 7. 09:24
 5/7 anonim ***** válasza:
*A L A G S O R
2018. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egy formák. Vannak sokkal rosszabb emberek akiknek mèg ennyire sem megy a helyesìrás. Mekkora arcok vagytok, de tènyleg. 😂
2018. szept. 7. 09:34
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Undorító hogy mindig a helyesíráson akadnak le.
2018. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!