Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legfurcsább álmotok?

Mi volt a legfurcsább álmotok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 13. 00:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Amikor a későbbi gyermekeimet láttam. Ugyanis azért ennyire emlékezetes ez számomra, mert azon a napon mondta a nődoki nekem, hogy nem lehet gyerekem, én meg azt gondoltam, nah nekem családom akkor sosem lesz,de én meg aznap éjjel azt álmodtam, hogy 3 gyermekem, férjem, családom (a férjemet hátulról láttam az álmomba, nem láttam az arcát) van. Szóval kicsit furcsálltam ezt az egészet, de el nem vetettem, csak félre tettem ezt az információt, aztán évekkel később tényleg, a doki dumájával ellentétesen, megszületett a 3 gyerek, van családom, férjhez mentem, és az a férjem akit láttam álmomban.
2018. szept. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Akkor az tudatos vagy éber álom volt.
2018. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

2 Nem az amit mondasz. Prófétikus álom volt, mert minden megtörtént, és a jelenet is meg volt.


Prófétikus, mert amikor kaptam az nap egy orvos közölte velem, hogy nem lehet gyermekem.

Ez odafentről volt.

2018. szept. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az ugyanaz.
2018. szept. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Persze ha mélyen vallásos vagy, nem sgeretnék belegázolni a hitedbe
2018. szept. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%

4 Nem:DD A prófécia sosem származik sátáni forrásból. Csak ti ezosok hiszitek azt.


A ti forrásotok: sátántól ered.

2018. szept. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

1. Nem vagyok ezós, hanem spirituális Úton járok.


2. Olyan távol állok a Sátánistáktól amennyire lehet.


3.Miért nem lehet elfogadni hogy valaki se nem vallásos, se nem Sátánista.



Beszűkült látásmódod van.

2018. szept. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Meghaltam, majd újra születtem sok sok évvel később, de emlékeztem az előző életemre (ugyanazzal a személyiséggel éltem) és kerestem a szüleimet, barátaimat. Egy másik városban éltem, és először facebookon próbáltam felvenni a kapcsolatot ismerősökkel, de nem tudtam belépni, mert nem emlékeztem a jelszóra. Majd elindultam a szülőfalumba, hogy megkeressem a szüleimet, de közben elfogott a rettegés, hogy talán már nem is élnek. Mikor elértem a házig, felébredtem. Nagyon nyomasztó volt.
2018. szept. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

*1. Nem vagyok ezós, hanem spirituális Úton járok.


De az vagy amit írtam rólad. Még ha te ezt nem is tudod elfogadni. Szabadulj belőle, egyből ki tudod szűrni.


Sátántól ered.


A spiritizmus szellemével vagy átitatva, az egyik uralkodó benned lévő szellemiséged.. Jobb helyeken űzik az emberből. Főleg ha generációsan van jelen egy családnál. Belőlem is jött már ki ilyen.

2018. szept. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló, nálad elmentek otthonról, látom.

Nekem nincs bajom a vallásokkal, ze bezzeg rögtön letámadtál.Kinek képzeled magad?

2018. szept. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!