Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy a realisztikus álmok akár pozitív vagy negatív valóra válnak?

Figyelt kérdés

2018. nov. 9. 01:47
 1/8 anonim ***** válasza:
A jövő olyan, amilyenné tesszük. Nem kell az álmokat túlmisztifikálni. Amerre a gondolataink járnak, azt fogjuk bevonzani, az jön szembe velünk. Azok fognak megjelenni az álmainkban is.
2018. nov. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló megközelítése jó de ezt a bevonzás dolgot sem kell túlmisztifikálni. A jó jövő egy cél, ha realizálódott benned, hogy márpedig lehetséges elérni, hogy márpedig képes vagy rá, megváltozik ahogyan gondolkodsz felőle. Mivel hiszel benne elkezdesz tenni érte és apránként megvalósítod. De amint elkalandozol megszakítod a folyamatot.
2018. nov. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat teljesen logikus amiket írtatok de engem az érdekelne hogy az olyan álmok amik valósak megtudnak történni? Mert hallottam már olyanról hogy valaki álmodott valamiről és az megtörtént. De nem ilyen hogy felbontott egy doboz tejet vagy ilyesmi 😁
2018. nov. 9. 17:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert fordult olyan elő hogy valami valóságos rosszra álmodtam többször és kicsit máshogy de a téma ugyan az volt.
2018. nov. 9. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagy esélye van, nekem például az álmaim nagy része a jövőről szól. Csak nagyon ritkán nem úgy történik ahogy álmodtam.
2018. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm szépen
2018. nov. 10. 01:12
 7/8 anonim válasza:

Nekem olyan "tüneteim" vannak, hogy megálmodok embereket, helyzeteket, helyszíneket, történéseket - habár mindig csak a másodperc egy tört részére látom az adott pillanatot - előbb utóbb mindig megtörténik, és én mindig emlékszem rá.

Érdekes dolog az agy, nemde?

Vagy valami más...

2018. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. A másodiknak válaszul.

Persze gondolunk sokfélére, a jövővel kapcsolatban. Itt legfőképp olyan gondolatokról van szó, amibe sok energiát ölünk. Az elkalandozásos gondolatok az álmainkban sem jelennek meg.

És ha jön velünk szembe, amire törekedtünk. Nem mindegy, hogy éljük meg befogadjuk, vagy bojkottáljuk.

2018. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!