Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha az álmomban...

Mit jelenthet ha az álmomban meghaltam és kívülről láttam magamat (a testemet) és mindent?

Figyelt kérdés
és nagyon fura volt mert ettől még láttak az emberek és simán el tudtam mondani a késve érkezett mentősöknek hogy mi történtXD ez mi???
2010. jún. 27. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Az álmoskönyv szerint halottnak látni magadat, hosszú életet jelent! :) És ha mást látsz holtan, az is hosszú életet jelent. Ellenben ha "csak" haldoklik az illető, akkor az rosszat jelent (az álmoskönyv szerint).
2010. jún. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az egész álom olyan fura volt, mert mintha mindenki csak elaludt volna. és tegnap folytatódott az álom (!!!???) és akkor már mindenki jól volt.
2010. jún. 28. 00:01
 3/4 anonim válasza:
biztos be voltál gombázva vagy bélyegezve :D
2010. jún. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

HALÁL Hosszú élet. Ha saját halálodat álmodod meg: alapvető változás, megújulás az érzelmeidben; régóta érlelődő változtatási szándékodat valóra váltod. Hozzátartozó haláláról álmodni: bevallhatatlan ellenszenv; súlyos sorozatos sértés, amit elszenvedtél. Ismeretlen személy, ha szemed láttára meghal: ellenséged ármánykodásai ellen védett vagy. A Halál, mint figura: változás, ami akaratod ellenére is bekövetkezik. A Halál, ha táncra kér: érzelmeid csitulása. Haláltánc: beilleszkedési nehézségek; jó értelemben vett érzékenység, finomság.


by: álmoskönyv

szeretettel!:D

2010. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!