Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Na, ha ezt az álmot megfejted,...

Na, ha ezt az álmot megfejted, akkor gratulálok :D Szóval: Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Ilyen túlélős valóságshow-ban voltam és volt egy társam akivel megszöktünk egy lakatlan szigetre ahol baszott sok paradicsom volt. És a társam elkezdte szedegetni a paradicsomokat, de mondtam neki, hogy ne tegye, mert akkor tudni fogják, hol vagyunk. (logikus. Egy lakatlan szigeten ki szedné le a paradicsomokat?)

Aztán felhívott valami főgonosz (persze volt nálam mobil...) és mondta hogy elrabolta a barátaimat. Akkor a társammal elmentünk hozzá. Erre a főgonosz mondja az elrabolt haverjaimnak (akik mellesleg zombik voltak) hogy ’TÁMADJATOK”, de ők nem akartak engedelmeskedni neki, mert ugye ők a barátaim (xd) Aztán a főgonosz csúnyán nézett ránk és mondta a többi zombinak akik eddig a fonógyárba rejtőztek, hogy támadjanak le, erre elkezdtek jönni felénk a zombik ééés felébredtem.


Vajon mit jelenthet? xd


2010. júl. 2. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
tegnap láttam a discovery-n egy ilyen műsort, az egy helyen egyszerre legtöbb elsétáló zombi világrekordot döntögették valahol Amerikában, nem nézted véletlenül? :D
2010. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mármint zombinak beöltözött emberek:D
2010. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kívánod a paradicsomot.
2010. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
lakatlan szigeten kinézi hogy lopják a paradicsomot? XD
2010. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Lakatos Jóska.

Egyébként azt jelenti, hogy túl sok horrort nézel.

2010. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
asdasd... fonógyár? :D ahol fonókat gyártanak? :D:D:D
2010. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kripto2466 válasza:
tul sok akcio filmet nézel xD
2010. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!