Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek miért van ez vagy...

Szerintetek miért van ez vagy hogy?

Figyelt kérdés

Álmomban egyre gyakrabban van az, hogy már tisztábban látom az emberek arcát és minden egyre tisztább előttem. Régebben csak homályos, elmosódott foltokat láttam és az érzéseimre hagyatkoztam. De most már mindent tisztán látok, legalábbis amire koncentrálok. De szóval a lényeg, hogy már egyre gyakrabban van az, hogy álmomban megkérdezem, akár magamtól, akár mástól, hogy: "ezt nem csak álmodom?" és ez furcsa. Szerintetek miért van ez és hogy? Mi a véleményetek erről? :S

13/L


2010. júl. 3. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem tudatos álmod volt.


A tudatos álom az, amikor véletlenül (vagy gyakorlás után már szándékosan) rájössz, hogy álmodsz, és onnantól kezdve bármit meg tudsz csinálni az álomban, mintha a Mátrixban lennél.

2010. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
ez a tudatos álmodás dolog tetszik.-hogy lehet megtanulni?
2010. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Napközben időnként rá kell nézni az órára, meg kell jegyezni hány óra, elnézni róla, és visszanézni rá.

Ha ébren vagy, természetesen normálisan fog járni, ha álmodsz, lehet, hogy mire visszanézel mást fog mutatni vagy fura lesz. Ha ez a viselkedés szokásoddá válik az ébrenlétben, előbbutóbb az álmaidban is meg fog jelenni, és akkor fura lesz az óra és abból rájössz, hogy álmodsz.

2010. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem gyakorlom, sőt tulajdonképpen zavar. Nem tudom befolyásolni az álmaimat, csak tudom néha, hogy álmodom, amikor például hihetetlen dolog történik velem, mondjuk nemrégiben láttam, hogy született egy kishúgom és avval játszom, de nekem nincs kishúgom. Néha úgy alszom el, hogy észre sem veszem, de ezt úgy értem, hogy például napközben és akkor alszok egészen hajnalig. Régebben ez pont ellenkezőleg volt: alig aludtam pár órát és egész éjjel fent voltam, mert nem tudtam elaludni. Ez most visszavágna? De nagyon zavar... és nem értem... :S
2010. júl. 3. 11:15
 5/10 A kérdező kommentje:
Amikor ébren vagyok azt érzem, de amikor álmodom, akkoz azt érzem a valódinak. Vagyis érzem, miközben idegesít a dolog, mert tudom, hogy ez csak egy álom. Ezért sokszor megkérdezem magamtól vagy másoktól, de sose kapok rá választ, elsodor az álom. Úgy érzem, mintha már álmomban is lázadoznék, az álmaim ellen. :D
2010. júl. 3. 11:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp gyakorold a tudatos álmodást, fejleszd ezt a képességed, és utána már élvezni fogod. Nekem sajnos még csak kétszer sikerült irányítani az álmomat, de nagyon jó volt. :D Szeretném fejleszteni magamat e téren, hogy több olyan király álmom legyen. :D

15L

2010. júl. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
én is nagyon sokszor irányítom az álmomat és valóban tényleg nagyon jó csak az a baj hogy amikor rájövök hogy ez álom csak akkor tudom. 16F
2010. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán tudatosul bened, hogy álmodsz. Én is csak azt tudom, hogy ez álom aztán álmodok tovább.
2010. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én az órás módszert már perfektül vágom,suliban gondolom van olyan óra,amit unsz és nézegeted az órád mikor van vége.
2010. nov. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

amikor rémálmom van akkor piszkálok bele.

amikor rémálmom van probálok kilépni,felébredni.(Valamikor sikerült!)


nekem 2 olyan álmom volt amin elgonodlkoztam 1 értelmet dolgon az álmomban.(szerintem az álomban legnagyobb része értelmetlen xD)

2-szer akartam a vonatra szálni .1-szer hogy budapesten menjek 1 helyszinre.xD egyszer hogy más városba akartam menni pedig ott van a városban az iskola ahová menni akarok xD


szerintem indizsd be az agyad. pl.: miért akarsz felszálni a vonatra. xD

2010. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!