Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy hatalmas fás területen...

Egy hatalmas fás területen voltam és be borított minden az eper fa minden más szinte szürke volt azonban az eper vérvörös?

Figyelt kérdés
le is szedtem párat hogy megkostoljam azonban valaki le beszelt róla hogy még ne mert éretlen ez mit jelent?

2019. márc. 16. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Azt jelenti, hogy aludtál.
2019. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keveset írtál az álmodról! Minden más szürke.. Talán az ég, vagy a fű? A valóságban van eperfád, vagy kerülsz ilyennel kapcsolatba?
2019. márc. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Minden alatt tényleg azt ertem hogy minden

Az ég a többi fa az ut a tárgyak csak az eper volt vörös

És nem nincs a közelben egyetlen egy eper fa sem 20/F

2019. márc. 19. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Elérted azt amire mindig is vágytál(fás terület). Már minden érdektelen számodra(szürke). Csak a cél lebeg a szemed előtt(eper), ami számodra az életet jelenti(vérvörös). Már élvezni kívánod az örömét(szedtem, hogy megkóstoljam), erre azt érzed, még nem érdemled meg(valaki lebeszélt).
2019. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!