Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mégis létezik túlvilág, vagy...

Mégis létezik túlvilág, vagy ez csAk álom?

Figyelt kérdés

A nagypapám már jópár éve meghalt.Azóta kb. ha kétszer álmodtam vele.Az egyik alkalommal az volt az álmomban,hogy ott volt a család néhány tagja,és megjelent ő is.Én ezen nagyon meglepődtem,gyorsan mondtam mindenkinek,hogy a papa mégis él,visszajött hozzánk,de ők csak értetlenkedtek,mert nem láttak semmit.Erre azt mondja a papám,hogy hiába mondok akármit is nekik,ők nem látják őt,csak én láthatom.És nehogy azt higgyem én is,hogy ő meghalt,mert ez nem igaz,nagyon jól érzi magát ott ahol van.Mire meg tudtam volna kérdezni hogy mégis hol van,eltűnt.

Ez csak egy szimpla álom volt,vagy talán mégiscsak létezik túlvilág?Ezen a kérdésen állandóan dilemmázok:)


2010. júl. 4. 00:20
 1/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Én hasonlót álmodtam a mamámmal! Közölte velem, hogy ne aggódjak jól van és minden rendben! kb. ennyi volt!

Szeretném azt hinni, hogy tényleg ő üzent és jó helyen van!

Higgyünk! :)

2010. júl. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez az álmom nagyon nagyon valóságosnak tűnt,nem is tudtam azóta elfelejteni:)Remélem én is hogy ez így van,és nemcsak a sötétség fog fogadni ha egyszer meghalok:)
2010. júl. 4. 00:30
 3/10 anonim válasza:
100%
Igen, bennem is élesen él! A sötétség az , amitől a legjobban rettegek. Hogy többet nem találkozom a szeretteimmel, hogy nem érzek többet semmit! De úgy gondolom, igen is van túlvilág! :)
2010. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Mamám fél éve nekem is számolt be ilyen álomról.

A papával akit én nem ismertem sajnos, de nagyon jó ember volt, vele álmodott.

Ugyanez a szituáció.

Mondta hogy jól van, sok a dolga..stb... és a végén is úgy búcsúzott el hogy "Mennem kell sok a dolgom még".

Ezt mikor elmesélte mamám, eléggé ledöbbentem...

2010. júl. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem dettó ugyanaz történt mint az első válaszolóval.


Nagymamám akit nagyon szerettem és Ő is engem,megígérte amikor kamasz lányka voltam,h ha meghal és van túlvilág akkor ő valamilyen módon jelezni fog.

Azt álmodtam h mondja nekem,h jól van ne aggódjak és hogy majd aztán még találkozunk.Mintha telefonon beszéltünk volna,de zúgott a vonal és én álmomban láttam a kezét ahogy fogja a kagylót.Aztán felébredtem és zúgott a fejem.Soha életemben nem zúgott úgy a fejem.

2010. júl. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a válasz a 00:33-as válaszoló válaszában rejlik. Azért álmodunk ilyeneket, mert ragaszkodásunkból adódóan nem tudtuk őket elengedni. Azért üzennek, hogy megnyugodjunk és engedjük el őket. Nekem a papámmal voltak ehhez nem túl hasonló álmaim, én mindig kiástam őt a sírból meg megjelent itt-ott, mintha valami lerendezetlen ügyünk lett volna. Végül arra jutottam, hogy amikor ő meghalt, akkor még nagyon kicsi voltam és nem tudtam felfogni, hogy elment és nem is törődtem az érzéssel, hanem mélyen eltemettem magamban. Aztán csináltam egy elengedős meditációt és azóta nem álmodok ilyeneket. Az volt a lerendezetlen ügyünk, hogy nem köszöntünk el egymástól, mert mivel kicsi voltam, egyáltalán nem voltam felkészülve a halálára.
2010. júl. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Hogy csinálod az "elengedős meditációt"?

Le tudnád írni nekünk?

Köszi

2010. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Létezik.

Amikor meghalt a papám

(sajnos nem nagyon emlékszek rá ,mert kicsi voltam

még akkor mikor meghalt.) Mesélte mamám ,hogy

megjelent neki papám álmában egy nagy fényes alagútnál ,és

mondta neki,hogy minden rendben lesz ..ne aggódjon ,és integetett neki,aztán mondta mamámnak,hogy nemenjen utánna.,és hogy vigyázzon a családra vagy valami ilyesmi.

Utánna már mamám nyugodt szívvel engedte el.

-----------------------------------

Meg nekem óvodás koromba kezdődött ,hogy

megálmodok valamit,és holnap vagy valamelyik nap

megtörténik.én először nagyon megdöbbentem..

és most 14éves vagyok még mindig megdöbbentő..

olyan mintha visszamentél volna az időbe

vagy ugyanazt a napot élnéd át..

Meg néha fura hangokat hallok... amik csak suttognak..

de nem egyet összevissza mondanak valamit,de nem értem,hogy mi lehet...

2010. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az álmokról és az agyunkról szóló egyik könyv megjegyzi: „ Alvás közben nem az álmodás a legáltalánosabb elmebeli tevékenység, hanem a gondolkodás. Az alvás közbeni gondolkodás nem furcsa, és nem velejárója az érzékcsalódás. Általában mindennapos dolgokkal, gyakran a tegnap vagy a holnap életszerű eseményeivel foglalkozik, és rendszerint hétköznapi, alkotásképtelen és ismétlődő.”

Néhányan úgy érzik, hogy álmuk témái különleges üzenetet hordoznak számukra. Annak érdekében, hogy megfejtsék az álmokat, jegyzetfüzetet tartanak az ágyuk mellett, hogy lejegyezhessék őket, amikor felébrednek. Az olyan könyvek hasznát tekintve, amelyek megpróbálják megadni az álombeli szimbólumok jelentését, Ann Faraday The Dream Game című könyve ezt mondja: „ Az olyan álmoskönyvek, amelyekben utánanézhetsz az álmok témái és szimbólumai jelentésének, egytől egyig hasznavehetetlenek, akár hagyományosak, akár néhány modern, pszichológiai elméleten alapulnak.”

Mivel úgy tűnik, hogy az álmok főként az agyban keletkeznek, nem ésszerű azt gondolni, hogy különleges üzenetük van számunkra. Úgy kell tekintenünk ezeket, mint az agy egyik normális funkcióját, amely segít egészségesen tartani azt.

Egyébként a tulvilág amit emlitettél egy olyan világ,ahol az ember egyszerüen a nemlét állapotában van.Nem tud magáról.Olyan,akár egy álom nélküli alvás.Ettől nem kell félni.

2010. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 arnold2000 válasza:
En nagyon remelem hogy letezik mert 14 eves vagyok es apum egy honapja meghalt es nagyon szeretnek meg valaha talakozni vele! Nagyon hianyzik,azt mondta a legelso almomban hogy becsuljem meg anyumat es 4 eves testveremet es nagyon vigyazzak rajuk mert o mar nem tud! Nagyon faj hogy itt hagyott es abban remenykedem hogy fogom majd meg latni!
2014. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!