Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nőhöz ki illik jobban?...

Rák nőhöz ki illik jobban? Egy Rák férfi vagy egy Skorpió férfi?

Figyelt kérdés

2019. dec. 4. 09:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Leginkabb olyan akivel szerelmesek egymasba:)
2019. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A szerelem sajnos nem elég.. Pl azt érzem személy szerint, hogy egy skorpió férfi sokkal vonzóbb és szenvedelyesebb, viszont olyat oda tud szurni és olyan érzéketlen tud lenni, hogy azt az érzékeny Rák lelkem nem bírja ki. A rák férfi viszont sokkal érzékenyebb es talán nem olyan durva mint a skorpió, de vele meg lehet nem annyira intenzív a szerelem. Vagy nemtudom... Ez persze csak horoszkóp.. Annyira nem hiszek benne, de az általános jellemzés elég sok emberre igaz. Eddig akikről megtudtam mi a csillagjegyuk és utánanéztem a jellemzoiknek, szinte kivétel nélkül igaz volt rájuk minden.
2019. dec. 4. 11:59
 3/23 anonim ***** válasza:
Igaz volt mert utana neztel es mindenbe "bele lattad"
2019. dec. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem láttam bele, a körülöttem lévők panaszkodtak a skorpió férfiakra.. És láttam sajnos, hogy annak ellenére, hogy mennyire tudnak szeretni, annyira képesek is bántani.
2019. dec. 4. 12:32
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Általában tényleg igaz a skorpiókra,/én is az vagyok/ hogy rendkívül szenvedélyesek,ezt nem veheti el tőlük egyik jegy sem versenyben...De nem minden skorpió gonosz,nagyon tudnak szeretni,ha kell egy életen át is kitartanak olyan valaki mellett aki szereti és támogatja őket.Ha viszont megcsalják,vagy becsapják,azért nagyon dühös tud lenni,de ki nem? :-) Szerintem skorpió nőhöz pl. mint én, egy bika jól passzol,mert a bika nyugis,kiegyensúlyozott jegy.Bírja a skorpió szeszélyeit,szenvedélyessége pedig magával ragadja..A rák nő elég érzelmes,de elég jók lehetnek együtt,ha nem lesz túl sok az érzelem végül...A rákhoz is inkább egy nyugisabb jegyet tudnék elképzelni,de azért hiába a horoszkóp,az aszcendens is döntő az egyénnél.
2019. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ne alapozz mindig a horoszkópra, teljes elemzés is sokszor szükséges(aszcendens,holdjegy,bolygó állások). Például én is rák nő vagyok, vannak pontok amik illenek rám a napjegyből, de kevés. Lehet ritka kivétel vagyok :D Nem is bírom a drámázást, a nagy érzelmeket, a sírást, érzelmi zsarolást és még sorolhatnám.. A skorpiók(ha illik az illetőre) igen szenvedélyesek, velük a poklot és a mennyországot is megjárod. Sokszor amilyen jó, utána úgy szenvedsz. A rákok(ha illik rád) passzolnak velük és sokkal izgalmasabb kapcsolatot ki tudsz vele alakítani, mint egy hozzád hasonló rákkal. Mind a két fiúval jól járnál párkapcsolat terén, de én ha már két ember közt vacilálnék akkor mind a kettőt hagynám, mert egyiket sem tudnám igazán szeretni. Ha valaki kell akkor nem gondolkodsz B opción és csak rá gondolsz, nem vacilálsz vagy horoszkóppal foglalkozol :D
2019. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
A bika pont nem nyugis ha ennyire horoszkop partiak vagytok. Az en bika ferjem annak az ellentetje amit itt irnak a bikarol
2019. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Tessék, szerintem ezek a párhoroszkópok jókat szoktak kiírni:


www.harmonet.hu/horoszkop.php?page=horoszkop&horoszkop_id=25

2019. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
*ott van azalatt, ahol kiválasztod a csillagjegyeket; egy zöld gomb, hogy "mehet", arra kell menni, és akkor kiírja.
2019. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Közeli ismerős nő Rák, a férfi Skorpió. A férfi öntelt, így a nő alulmarad.
2019. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!