Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos napjegy, skorpio ascendens?

Kos napjegy, skorpio ascendens?

Figyelt kérdés
Ez én vagyok. Még nagyon az elején járok az asztrológia tudományának, és valójában az érdekelne "én milyen vagyok", akár a kos, akár a skorpió miként nyilvánul meg bennem. A holdam az bak, bár az nemtudom mennyire számít, nemsok helyen láttam hogy a holdat emlitenek, inkabb a napjegy es az asc jotln velem szembe mindig

#skorpió #kos #Asztrológia horoszkóp
2020. jan. 5. 20:22
 1/7 gublug ***** válasza:
Bakos Attila - Pszichoasztrologia c. konyve leirja.
2020. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kos a főbb meghatározó jellemvonásokat adja az asc ahogyan a társadalmi életben és a környezetedben megnyilvánulsz,illetve a külsőd felépítése..A hold a szerelmi élet..Az asc életfeladat is egyben..


"A Skorpió uralkodó bolygói a Mars és a Plútó. A Mars a harc felvállalásának a bolygója, a Plútó pedig az egyetemes (isteni)igazság megismerésének lételve.

A Skorpió elsődleges feladata az igazság felkutatása, és az erre szükséges nagy bátorság felvállalása. A Skorpiónak le kell merüljön az élet és a pokol bugyraiba, fel kell vállalnia mindent, hogy a tapasztalatain keresztül megszerezze azokat az információkat, amelyek az isteni igazsághoz vezetnek..."


[link]


A legjobb hátszelet kaptad hozzá a kos tüzével,viszont ne a fejeddel döntsd le a falakat :)

A bak száraz földjegye visszafog és józan megfontoltságra ösztönöz az érzelmi megéléseidben...

2020. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ez hasznos volt!! :)
2020. jan. 5. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:

háhh, válaszolók és kérdező, köszi, mindenkinek.

csak nekem a holdam is kos.

persze a napjeggyel foglalkoznak inkább, de igazából sok minden foltos a témában a jegyek, a bolygók a házak, stb.

keresgélj angol cikkekben is, egész jók :)

2020. jan. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

A kos által mindent magadnak akaró, rámenős, irigy, játszmázós, és a skorpió ráadásul úgy hat rád, hogy mindent, amit akarsz, amit csinálsz, azt gonosz módon teszel, szánt szándékkal okozol rosszat másnak. Nem valami jó kombináció.


Mondanám, hogy a bak legalább pozitív, de hogy pont a Hold van ebben, az nem segít túlságosan, sőt....

2020. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ennél azért egy fokkal jobb, de nem tudom megmondani, mi...:(
2020. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó, egyetértek. Nagyon sok dolog passzol mindabbol, amit leírtak, talan 80-90%ra mondanám, de talán a szándékos gonoszkodásra mondanám azt hogy nem stimmel (nallam legalabbis) . DE nyilván itt sem lehet általánosítani, sok más is befolyásolja a személyisegünket. :) De a válaszokat köszönöm, nagyrészt mind fedi a valóságot ♍♈
2020. jan. 6. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!