Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nap, mérleg aszcendens...

Bika nap, mérleg aszcendens és szintén mérleg hold?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? L

2020. dec. 16. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Azt, hogy értelmetlen butaságokra fordítod a drága idődet.
2020. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes személy lehetsz
2020. dec. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is bika napom van, mérleg asc-em, viszont a holdam ikrek. Magamról: jól kijövök szinte mindenkivel, barátságos vagyok úgy általában, nem szeretem a feszültséget, harmóniára törekszek. Elég jól tolerálom mások hülyeségeit, nem húzom fel magam. Szeretem, ha a környezetem jól érzi magát a társaságomban.
2020. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is ugyanígy van. De én azt gondolom nem rendelkezünk ugyanolyan, leírható tulajdonságokkal. Ne akard magadat besorolni egy kategóriába, hanem legyél önmagad, még akkor is, ha ezek a jellemzések nem illenek rád! :)


De, hogy választ kap a kérdésedre... Mesélek magamról. Szerintem én a kivételt erősítem... Nagyon introvertált személy vagyok, de vannak időszakok, amikor könnyen barátkozom. Nagyon tudok ragaszkodni emberekhez. Ami a szívemen, az a számon. Nem tudok hamis érzelmeket kimutatni. Nagyon kevés tabu témám van, mindenről nyíltan tudok beszélni. Nem vagyok hihetetlenül okos, de fog az agyam, igazából nem tanulok, csak az óraiból gazdálkodom (pedig gimiben már nem ártana tanulnom...) Lusta vagyok, mindig mindent az utolsó pillanatig halogatok. Szeretem a nyugodtságot, a békét. Ha vitába keverednék, akkor kiállok magamért, és próbálom megnyerni a vitát, majd sírva fakadok. Mindig, minden helyzetben kiállok magamért, és azokért a személyekért, akiket a barátaimnak tekintek (2 maximum 3 személyről van szó). Nem vagyok stresszes, bár ez néha átok. Művész lélek vagyok, kedvenc időtöltésem az alkotás. Írásban talán jobban fejezem ki magam, mint szóban. Ha jól vagyok mentálisan, akkor szinte egész nap mosolygok, érhet bármi. :)


Elég sok dologban eltérek az interneten leírtaktól, de ez vagyok én, nem változtathat ezen semmi!

2020. dec. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem fordítva van.


Én mérleg férfi vagyok bika aszcendenssel.

A napjegy tehát a csillagjegy döntést hozó, az aszcendens viselkedés.

Tehát a mérleg egyensúlyban dönt, azaz ami döntés megszületett a fejemben azt viszem végig mérlegként.

De bika aszcendenssel nagyon passzív és nyugodt vagyok és jól tudom élvezni az életet és eléggé talpraesett vagyok, jól feltudom magam találni egyedül.


Napjegy azaz csillagjegy= Döntést hozás.

Aszcendens= Viselkedés.


Szóval nálam a döntéseimet a csillagjegyem a mérleg hozza, de a viselkedésem pedig a bika teszi.

2022. máj. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!