Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lehetséges, hogy a személyiség...

Lehetséges, hogy a személyiségemre, viselkedésemre inkább az aszcendensem van hatással?

Figyelt kérdés

Rák a napjegyem, skorpió az aszcendensem.


Úgy érzem, inkább skorpió vagyok, mint rák. Ez előfordulhat?



2021. jún. 28. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elképzelhető.
2021. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel a nap- és holdjegyre erősen hatnak a szülői minták és a neveltetés. Ezzel szemben az aszcendens az Én elsődleges perspektívája. Mentes a szülői mintáktól, így a szülőkkel való kapcsolatod nem befolyásolja a megélését annyira, mint a nap és hold esetében. Ha az aszcendens terjedt volna el a bulvármédiában a napjegy helyett, akkor sokkal több ember hinne az asztrológiában. Az aszcendens figurája mindig sokkal tisztább megélésű karakter, mint bármely más pontja a születési horoszkópnak. Csakhogy a kiszámításához kell az óra-perces pontosság és a legtöbb ember ennyi energiát nem szeret belefektetni a dolgokba és beérik a bulvárral.
2021. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem, részben genetika, részben nevelés, környezeti hatások befolyásolják az ember személyiségét. Ez a tudományban nem is kérdés, legfeljebb ezek aránya lehet vita tárgya.
2021. jún. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam eléggé igaz-halak nap-bak aszc.
2021. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom lehet. Központi emberként telt a gyermek és a fiatal felnőtt korom. Nagyon spontán, kimondtam bármit, ami eszembe jutott, harcoltam bárkivel, aki nem osztotta a véleményemet. Minden buliban benne voltam. Nem voltam visszahúzódó.

2-3 éve azt veszem észre magamon, hogy már nem érdekel, hogy a központban legyek. Semmi kedvem vitázni, nem igazán látom értelmét, fölösleges időhúzás. Tervezek... állandóan ha kell ha nem. Nyilván ki nem fordultam magamból, továbbra is látom az értékeim de néha elbizonytalanodom, hogy ez vajon elég-e? Elég-e amilyen vagyok? El tudnak-e fogadni az emberek. Elkezdtem filózni... pedig azelőtt két lábbal tapostam bárki személyiségét ha nem tetszett... pont nem érdekelt elfogadnak-e vagy nem mert én teljes mértékben meg voltam elégedve magammal. A családban mindenkit magam alá gyűrtem, nem tűrtem ellenvetést, akkor is nekem volt igazam...de mostanában inkább eljövök ha nem értek egyet valamivel, nem állok le vitatkozni. Csendesebb vagyok, néha úgy érzem, hogy mások próbálnak uralkodni rajtam de nem robbanok...."hagyom", hogy azt higgyék úgy lesz ahogy ők gondolják. Van, hogy úgy is van. Sokkal "simulékonyabb" vagyok. Szörnyen idegesítő! Mennyivel nagyobb buli volt lesz*rni az emberek nyűgjeit. Nem tudom a változás okát de elég zavaró. Az, hogy kimondjam a véleményem ha tetszik ha nem már komoly rákészülést igényel. Már oda kell figyelnem, hogy ne fojtsam magamba... borzasztó.

30N oroszlán/szűz asc.

2021. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te megértél utolsó, amit leirtál milyen voltál, az a buta tinilány kategória. Örülj ennek.
2021. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!