Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit tudnál elmondani/mi a...

Mit tudnál elmondani/mi a benyomásod egy mérleg napjegyű, mérleg holdjegyű, kos aszcendensű személyről?

Figyelt kérdés
Szerinted milyen személyiségre ezek a csillagyjegyi dolgok alapján?

2021. okt. 5. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Tuti, hogy pont olyan skizo, mint én. Egy határozatlan, döntésképtelen Mérleg örök harca a határozott Kossal.
2021. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Kos aszcendens miatt az a jegy is fontos, amiben a Mars áll. Azt is vedd a többi fontos közé, mert az a születési uralkodód.
2021. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A marsom bak
2021. okt. 6. 13:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezeknek a jegyeknek a jellemzőit és így le tudod ellenőrizni, hogy melyik a legaktívabb a személyiségedben. Ez egy önismereti dolog, nem fogja senki megmondani neked anélkül, hogy ismerné az életutadat. Minden ember máshogy éli meg a jegyek energiáját, mert hat rá a neveltetés és minden fontos életesemény.


kos, mérleg, bak

2021. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy milyen vagyok, és már utána is néztem ezeknek. Csupán kíváncsi vagyok, hogy egy ismeretlen, így láthatatlanban mit mond rólam ezek alapján
2021. okt. 6. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkább azt javaslom, hogy csinálj egy új kérdést, amiben leírod a születési adatokat. (év, hónap, nap, óra, perc, város) Az olyan kérdésekre elég jól szoktak válaszolni.
2021. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A csillagjegy nem befolyásol semmit.
2021. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!