Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi történik ha két azonos...

Mi történik ha két azonos csillagjegy találkozik egymással?

Figyelt kérdés
2021. nov. 11. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a születési ábrában együttállás van-e vagy csak azonos jegyben vannak. Illetve irányzatonként változhat az orbis, vagyis az a foktávolság, amelyen belül még együttállásnak számít. Mi 15 fokkal számoljuk az együttállást.


Ha együtt állnak, akkor létrejöhet hasonlóság érzés. Mintha régóta ismernéd és könnyen megy a kommunikáció is. Viszont ha van az egyik ember ábrájában olyan egyéb energia, ami pont ellenkezik a napjeggyel, akkor az ki is olthatja ezt. Szóval az egész ábrát kell nézni. Nem elég a napjegy.

2021. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Semmi nem történik
2021. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Egy szupernóva robbanás erejével egyenértékű kataklizma szerű esemény.
2021. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Találkozik... Mikor, hol? Egyazon horoszkópban az együttállásra gondolsz, vagy két különböző ember esetében? Én pl. Skorpió nappal többnyire jól kijöttem más skorpió napjegyű emberekkel, a legjobb barátom is skorpió. A bakokkal is ugyanúgy, 3-4 bolygóm van a bakban. Amúgy nekem a vénusz is a skorpióban van együttáll a napommal. Eddig gondom nem volt belőle, annyi az érdekes, hogy rámenős vagyok, ha igazán tetszik egy férfi én kezdeményezek,be szokott jönni.
2021. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszer találkoztam valakivel akivel egy napon születtem pár óra különbséggel, elég sok azonosság volt emiatt nem csak a napjegy, szexeltünk pár évig minden szülinapunkon és ennyi történt. :D
2021. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Felrobbannak!!!
2021. nov. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Imrici válasza:
Ez akkora baromság, mint ide egy távoli galaxis! Ha meglátod, megszereted, és ez kölcsönös, tök mindegy a csillagjegye! Járj vele, örülj neki, majd menj hozzá férjül, vagy feleségül. Ha működik a dolog, boldogok lesztek, ha nem, akkor csillagjegytől függetlenül elválnak az útjaitok.
2021. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem az számít ki milyen csillag jegy alatt született. Szerintem a legfontosabb hogy mennyire egyforma vagy hasonló az érdeklődési körötök
2021. nov. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az érdeklődési kör messze nem elég, sőt nem is igazán szükséges. A hasonló személyiség a fontos.
2021. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MTamas2 válasza:
Megsemmisül a Világegyetem, felborul a tér-idő kontinuum, az emberiség ki fog halni, csak két kiválaasztott ellenkező nemű egyén marad, akik továbböröükítik a honmo sapiens DNS-t.
2021. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!