Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Létezik a vonzás törvénye...

Krisztina2418 kérdése:

Létezik a vonzás törvénye vagy csak ez is egyfajta kitaláció? Hit?meggyőződés? Stb

Figyelt kérdés
Nagyon sokat meditálok. és szoktam hallgatni ilyen fajta hang anyagokat. vizualizálok. olvastam agykontrollt. és Mindig próbálok tenni a céljaim érdekében. de mégis úgy érzem mintha megakadtam volna és nem tudok egyről a kettőre lépni. nagyon nagyon nehéz helyzetben vagyok és nagyon kevés olyan ember van akire számíthatok.nem tudom hogy én csináltam valamit rosszul? vagy csak túlságosan naiv vagyok. hogy hiszek abban hogy ha teszek azért amire vágyom és teljesen elhiszem Akkor teljesíthetem?

2022. febr. 8. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Ez egy nagy baromság. Én is kipróbáltam, mert úgy voltam vele, ha ennyire mondják, talán van benne valami. De aztán rájöttem, hogy a józan ésszel kár vitába szállni. Ha az ember tesz a céljaiért és keményen dolgozik értük, akkor haladni fog. Ha csak a pofáját tátja és vizualizál, azzal kitörölheti a hátsó felét.
2022. febr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Létezik. Valóságos, egzakt kvantumfizikai méréseken alakul, nem csak kitaláció. Ott van az a film pl a mi a csudát tudunk a világról. Abban tudósok elmagyarázzák szépen fokozatosan
2022. febr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Nézd meg az agysorvaszto titok című filmet..
2022. febr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Nézd meg a Superman című dokumentumfilmet.
2022. febr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, gondoltam, hogy jön a sok mlm-es agymosott nyomi...
2022. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk annyit el tudok mondani hogy amikor sikeres embereket látok, ok mindig pozitívak és életigenlők és mind ki vannak bekulve ezzel a teljesen értelmetlen élettel meg a meg értelmetlenebb korforgassal. En ezzel nem is akarok kibékülve lenni és nem is vagyok sikeres, sőt felemeszt a depresszió... szóval a pozitivitasban lehet valami
2022. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
nem letezik
2022. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem létezne, akkor fizikai lét sem létezhetne pl.
2022. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hat en mar majd 10 eve tanulmanyozom, de a mai napog tanulok uj dolgokat. Eleinte talan az volt a legnehezebb, hogy nem csak elgondolni kell, hanem erezni is, aterezni, es ez nem egy konnyu dolog. A film nagyon feluletes, ugyan elmond mindent de nem huzza ala meg karikazza be, es az emberek elsiklanak felette, nagyobb hangsulyt kapnak a ki-mit-kapott dolgok.


Amugy meg aki szerint a kemeny munka a celra vezeto az egy hulye, ezzel max azt ered el hogy vegigrobotolod az eleted aztan talan bekerulsz egy par fokkal jobb pozicioba kicsit jobb penzert, ugy hogy nem is elvezed az egeszet, marhara megeri. Erdekes en mar 29 vagyok de vilag eletemben azt csinaltam amihez kedvem volt, es ugyan nem vagyok milliomos, de egesz jo kis eletem van.


Ellenben a szerelemmel szerencsere sose kellett foglalkoznom, mar beletorodtem hogy meg egy ilyen barom ugy sincs mint en, aztan nem is olyan reg felbukkant aztan el is tunt, es most tudvan hogy letezik ilyen olyan lettem mint egy 14 eves emos tini. Ugy 1 honap depi-orom hinta kozott lassan kezdek rajonni hogyan is kellene ebbol is elonyt kovacsolni, hogy egy tenyleg tokeletes partnerem legyen. Jobb kesobb mint soha… hehe

2022. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!