Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő és férfi halak?

Rák nő és férfi halak?

Figyelt kérdés
A legjobb srác barátom halak, én rák és 10 éve vagyunk legjobb barátok de most megismerkedtem egy ugyanúgy halak sráccal aki kezd nagyon megtetszeni. Vélemény egy ilyen kapcsolatról? Elvileg mindkettő jegy álmodozó és érzékeny ami nem jelent jót. :)

2022. febr. 9. 16:10
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia.

Rák nő vagyok, a férfi pedig halak.

Hullámzó volt a kapcsolatunk, voltak jó és rossz időszakok is (mint ahogy mindenkinél, minden jegyben:) ). Szenvedélyes kapcsolatunk volt, fantasztikus volt a szex, életemben nem volt még ennyire jóban részem és ez az érzelmeink miatt is volt, valahogy a szex a legjobb szeretet nyelve..

Nem lett kapcsolat, tudom, hogy szerettük egymást. Viszont amint felismerte magában, hogy sokkal komolyabbak az érzelmei mint egy kaland egész egyszerűen “elúszott”. Nem bántottuk egymást szavakkal, tettekkel amikor vége lett. Csendben letiltott,kitörölt mindenhonnan. A rák énem pedig érzékenyen, puffogva vissza ment a páncél alá és nem ment utána. Ő sem jött utánam, nem is lenne ehez mersze, mert nehezen “hunyászkodnak meg” és ismerik el ha nincs igazuk.

Életem szerelme lesz mindig. “Örökre”. :) Sosem feledem bármilyen furcsán is alakult!:)

Röviden: szenvedélyes hullámvasút volt.

Ezek az én tapasztalataim. :)

2022. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Halak férfi vagyok, nekem is volt rák nőkkel barátságom. Az érzelmeimről más jeggyel nem is tudtam olyan nyíltan és mélyen beszélni, mint velük.
2022. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pont mérleg jegyű vagyok és én is úgyszintén kitudok jönni a rák jegyűekkel, de a skorpió jegyűekkel is.
2022. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Kialakulóban van 'talán' egy rák lánnyal párkapcsolat, halakként. A probléma ott van, hogy talán. Nem követem vakon a horoszkópot, csak az ilyen helyzetek belesodorhatják ebbe is az embert. :)


Régóta ismerjük egymást, nehezen nyílik, ellentmondásosan viselkedik. Én meg emiatt sokszor félreértem őt és nem tudom a szitukat úgy lereagálni, ahogyan kellene. Én túl pesszimista leszek emiatt, ő meg félreismer. Mindkettőnket összeköt valami erő, ezt érezzük, de nem egyszerű vele. A poén az egészben, hogy ő lehet ugyanezt írná le, mint én. :D Imponálnak egymásban a szentimentalista hajlamok, de abszolút nem igaz, amit a horoszkóp ír erről a kombóról szerelmi dolgokkal kapcsolatban.


Tapasztalataim alapján, mindig azt tudom következtetni, hogy nincs nagy jelentősége a horoszkópnak, ritkán betalál, van benne emiatt valami, de mindig az őszinteség a legfontosabb! :)


Halak srác, halak aszcendensel.

2022. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es egy rák nőhöz erős férfi kell, aki nem inog meg a hangulatváltásai miatt. És igen, tudat alatt ott kell lennie benne, hogy akár el is veszíthet, ha hülye. Minden nőre ez igaz amúgy. Halak/f
2022. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
5-ös, maximálisan egyetértek!
2022. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy amit én tapasztalok, hogy az azonos horoszkópuak nem bírják úgy egymást tapasztalatom szerint, mert az olyan, mint 2 dudás egy csárdában.
2022. márc. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!