Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Honnan tudta kedvenc tarotvető...

Honnan tudta kedvenc tarotvető nénim, hogy a kártyák azt fogják mutatni, hogy Ő az álarcát leveszi előttem???:DDD

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=_Oo9gC6z8nw


Imádom ezt a hölgyet, ha nagyon búsulok, mindig megnézem és úgy röhögök, hogy tutira aznap már nem leszek öngyilkos.:) Na de ha a tarotkártyákból jósol, akkor mi alapján mondja be rögtön a videó elején, hogy le fogja venni végre azt a fránya álarcot?:DDD Merthogy ugye ez az első mondata és csak utána kezdi kirakni a kártyákat.



2022. febr. 15. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Na Béla!telihold lesz ..jàtszunk egy szerepet..
2022. febr. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A titokban figyel az megvan..
2022. febr. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Benne lesz az edda is?elmondod majd?
2022. febr. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Lelkitàrs..mondanàm ez a video ràm is illik kivéve a hűséget..

Mivel csak jàtszottàl nem akartam 50éves koromog egy àlomkéore vàrni ami vagy van vagy nincs .sőt most sem fogok..probàlok élni ha nem is igen megy..nem pedig a hitegetésnek hinni..

Hogy irtad?jo szorakozàst..

Nehéz az élet iskolàja..


Pedig olyan mesebeli volt néha jó volt az àlmokba élni néha depit adott a vàrakozás az àlmok..biztosan hiszem hogy öcsém küldött ..véletlen talàlkozàsok nincsenek..bàr ő nem akarna nekem rosszat..

2022. febr. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Széttrollkodtam a kérdésed kérdező..
2022. febr. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!