Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak koroszkopu emberenek...

Halak koroszkopu emberenek tényleg mindig az első szerelmük az "igazi" ? Hiába jön 2.3. párkapcsolat esetleg férj vagy feleség,akkor is az első marad a "legjobb,legemlékezeteseb"?

Figyelt kérdés
Csak halak horoszkópú emberek válaszára várok, akik nem hisznek a horoszkópokban nem nagyon érdekel a kioktatásuk,mert én akkor is hiszek benne hiába írják le az okosságukat, szóval felesleges idő pocsékolás nekik.
2022. márc. 3. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Ez inkább ezotéria rovat lenne.


Amúgy szüleim mindketten halak, első párkapcsolat mindkettőjüknek és 30 éve együtt vannak.

Bár ettől függetlenül szerintem óriási marhaság a horoszkóp, de hátha téged megnyugtat a pozitív példa. :D

2022. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy ökörség ja és úgy írok, hogy hiszek a horoszkópban és elég spirituális beállítottságú vagyok. Gondolj bele,akkor most, minden halak jegyű vergődik az első szerelme miatt?😂😁
2022. márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
😂😂 Magadtól vagy ilyen ostoba, vagy valaki segít?
2022. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is inkább spirinek mondom magamat és elfogadom azt, hogy a személyre szabott képletemben meg lehet találni azokat a dolgokat, amikben bizonytalan vagyok esetleg, hogy merre mozduljak tovább az önfejlesztés útján. :)


Az, hogy a napjegye vkinek a halakban van az csak egy morzsányi része a fényszögeinek, bolygóállásainak. Stb. :)))


(Bocsi, nekem "csak" az aszcendensem meg a holdam van halakban 🙃)

2022. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi pl. mindketten halak jegyűek vagyunk, inkább úgy mondanám, első "nagyszerelem", mert előtte mindkettőnknek voltak nem komoly kapcsolataink. Több, mint 40 éves házasok vagyunk. Fontos dolgokban nagyon hasonlóan gondolkodunk.
2022. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!