Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió embereket miért...

Skorpió embereket miért utàlják ennyire, illetve miért van ennyi negatív leírás és vélemény róluk?

Figyelt kérdés

Én jómagam nem utálom őket, mivel nem is ismerek nagyon skorpiót, vagy igen, de róluk nem tudom hogy azok.

Viszont itt gyakorin is megfigyeltem már, hogy az egyik legutáltabb jegy (nem csak ők) itt az oldalon, meg úgy általánosságban.

Na mármost miért mondják ezt az emberek? Miért olyan rosszak? Mi a baj velük?

Én még nem találkoztam tényleg egyel sem, vagyis egyet ismerek, de ő inkább furi meg olyan magábahúzódó.



2022. júl. 4. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Egy csomó dolog van, amit skorpióként itt gyakorin hallottam magamról először, hogy elvileg ilyen meg olyan vagyok...
2022. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
24%

Tapasztalataim szerint a ferfiaknal nyálassak.. szex a minden .

Es mind ezek mellett gyerekessek . Gyerekes poénok gesztusok ..

2022. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Én is skorpió vagyok,a gyerekes az stimmel.
2022. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%

Kèt skorpió ismerősöm volt ès elviselhetetlenek. Az elejèn normálisak, de ha közelebb engeded őket már nem olyan normálisak mint gondoltad. Nem tudom, hogy mondjam èrthetően.

Sok a saját hülyesègük amit rád is akarnak erőltetni.


Viszont keresztlányom is skorpió lesz, így ő lesz az ellenpélda. ^^

2022. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Skorpió vagyok, sok mindent hallottam már itt én is és jókat röhögtem rajta. :D


Alapjáraton nagyon meg válogatom, hogy kit engedek a közelembe, mert valahogy mindig sikerül rá jönnöm, hogy ki milyen ember egy két beszélgetés után. És akik nem lesznek szimpatikusak és inkább vissza utasítom a barátságukat vagy a közeledésüket ők szoktak utána bunkók lenni aztán rá fogják a csillagjegyemre,meg ilyen hülyeségek...:D


Mert, hogy én "tipikus skorpió vagyok" vagy,mert nem bírják ha túl őszinte vagyok. Ez csak egy példa : őszintén meg mondom, ha szerintem valakinek nem áll jól egy hajszín amíg a többiek meg nyaliznak, hogy de jó az. Egy hét múlva meg már inkább át festi a haját, mert neki sem tetszett igazából.:D


De amúgy mikor meg hallom, hogy valaki csak azért nem akar velem kapcsolatba kerülni, mert skorpió vagyok az ilyen embereket messzire elkerülöm, mert a legtöbb nem normális. :D

2022. júl. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

Skorpió volt életem szerelme.Csodás évek után úgy dobott el,jó sok megalázással körítve,hogy nagyon nehezen tértem magamhoz.

Ráadásul mindig mondta : Szeretlek és csak veled tudok élni...

Előző nap is ezt mondta, másnap dobott...


Egyébként pedig tényleg szexközpontú,kéjenc....néha megdöbbentő...

2022. júl. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

Az emberek 99%-a letolja

A maradék 1%-ot meg jobb hanyagolni. Ők hisznek ebben a hülyeségben

2022. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7es,

Akit érdekel az asztrológia, az nem 99 százalék és nem tojja le.

Ha meg ennyire nem érdekel a téma akkor tovább is léphetsz. De gyanítom skorpió vagy, hogy ennyire kiakadtál.

2022. júl. 5. 15:28
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Röviden: Mert a magazinokbeli bulvárasztrológia olyan sztereotípiákat tudott megragasztani, amik hatására a skorpió kiváló projekciós felületévé vált bárkinek.

Pl X lap leírja h skorpió manipulál meg játszmázik.


1)Lehet igaz, lehet nem. Nem mindegyik skorpió ugyanolyan, főleg mert nem csak a napjegytől függ, és főleg mert ez egy eleg silány jellemzese a jegynek, melységében nem megértett. Ha a skorpió manipulál (es nem mindegyik!!!), akkor az mar következmény. De az okot, ahonnan ez eredhet es ami ténylegesen jellemzi nem írják le


2) Mit gondol az olvasó? Általánosít. Egyrészt: Akkor minden skorpió jatszmázik.

Masrészt: más jegyek akkor nem szoktak. Tehát ő sem.

Mindkettő téves.


Eredmény: Ha bármilyen jegy játszmázik is, ikrek szűz vagy rák vagy kos, akárki, az is a skorpión csapódik le, mert a skorpiókról terjedt el ez a sztereotípia.

2022. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%

A kedvedért megnéztem és kos vagyok


Na ilyenkor mi van? :P

2022. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!