Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpióknak mi az erőssége...

A skorpióknak mi az erőssége és mi a gyengesége?

Figyelt kérdés
Természetesen a csillagjegyről van szó. Arról, aki skorpió jegyében született, vagy a képletében hangsúlyos ez a jegy.
2022. aug. 11. 21:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha épp skorpió vagy írhatsz arról is, neked mi számít nehézségnek, és mi megy könnyen.
2022. aug. 11. 21:30
 2/6 anonim válasza:
100%
Skorpio vagyok, erossegnek mondanám, hogy egyből levágom ha valaki hazudik és átlátok az embereken gyengesegnek meg hogy nem tudok megbizni senkiben akármilyen közeli is az illető nem fogok 100%-osan megbizni benne soha
2022. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az vagyok én is.

Nehézségnek számít az, hogy utálom a gyengeségeket magamban és másokban is. Nem bízom én sem sokakban. De sorolhatnám hajnalig, szűkítsd mit akarsz tudni. Könnyen megy a kommunikáció, barátkozás, sportolás......

2022. aug. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TinaBet ***** válasza:

szorgalmas, kitartó vagyok. nem tudok nyalizni s útálom is az ilyeneket. olyasmiket is kibírtam amiket más nem. ezt tapasztalatból is írom mert egy -két "barátnőm" össze roppant attól amit mutattam nekik(para dolgok)

A skorpiók vonzák és jól értenek az ilyen ezós, okkult, paranormális dolgokban.

Aki kiakar használni, átverni vagy csak hazudozik az nazyon pórúl jár. Már 7ismerősöm hajléktalanná vált miután ezt akartá tenni velem.


Gyengeségemet legyőzte, ami a túl nagy empátia volt. De mivel ilyen borzalmasak az emberek, már csak a józan eszemre hallgatok.

2022. aug. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

Erősség (ha lehet ezt egyáltalán erősségnek mondani) : Amit a fejükbe vesznek, azt bármi áron véghez viszik. Ha valakire rá akarnak erőltetni valamit, vagy csak szimplán azt akarják ő akaratuk érvényesüljön, akkor bármit képesek megtenni. Manipuláció nyiltan vagy nem nyiltan, erőszakosság, le nem rázhatóság stb. Ez mind benne van a tarsolyukban. Barátokat, közelállókat sem kímélve persze. Nem áll távol tőlük az ármánykodás, áskálódás, sunyi hátba támadás sem, pláne a bosszúállás, főleg ha még irigy is valakire. Ha ezeket figyelembe vesszük akkor nem túl gerinces dolgok ezek. És sajnos simán véghez viszik általában a kis terveiket ezekkel az eszközökkel.


Gyengeség: Nem tudnak veszíteni, legyen bármiről is szó. Nem tudják elveiselni ha jobb vagy náluk akármiben is. Borzasztóan irigyek is, amiből fakad a bosszúvágy is. Emellett imádják utánozni bármiben (zenei ízlés, divat, jellem, használt szavak stb.) azt a személyt akire irigyek, de persze ezt sohasem ismerik és vallják be, sőt még kepesek úgy is előadni, hogy ők az ötletgazdák és, hogy te koppincsolod őket. Borzasztóan gyerekesek amúgy, és kiszámíthatóak is, annak ellenére, hogy pont az ellenkezőjét akarják elhitetni magukról.

Szerintem már már nevetségesek a gyerekes húzásaik.

2022. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsi, elromlott az egerem , és véletlenül az utolsót lepontoztam.
2022. dec. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!