Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz és skorpiót miért ennyire...

Szűz és skorpiót miért ennyire nehéz meghódítani?

Figyelt kérdés
2022. aug. 11. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A skorpiót azért mert nem bízik senkiben.
2022. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
A Szűz kezdetben nem enged az érzelmeinek, tudatosan megvárakoztat téged, ugyanakkor valamit fel is kell tudnod mutatni az életben ahhoz, hogy érezze az anyagi biztonság lehetőségét a kettőtök kapcsolatában.
2022. aug. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A skorpió bizalmatlan sokszor, de a szűzzel is ugyanez a helyzet. Mindkét csillagjegyről annyit tudok elmondani, hogy nagyon nehezen ismeri be magának az érzéseit, sokszor nem mer lépni, és mire rájön, hogy ő is viszont szereti az adott embert, nos, az addigra már feladja legtöbbször és továbbáll. Ezt valamennyi skorpió még meg tudná lépni, de a szűz már nehezebben teszi meg a tapasztalataim, barátaim tapasztalatai alapján. Nyilván ilyet ismerek fordítva is, ez csak a túlnyomó többség. :) Vénusz, Hold, amit ajánlok Neked, hogy nézz, ha szerelemről van szó.
2022. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tom Benko ***** válasza:
26%

A skorpiók csak skorpiókkal hajlandóak párosodni. Javaslom a megfelelő feromonokat, de akkor is csak egy másik skorpiót keresve fognak rajtad mászkálni. Mondjuk előfordulhat, hogy ez neked szexuális ingert jelent, de az elég ritka.


A szűzek meg elég ritkán maradnak tartósan szüzek, szóval kitartás!

2022. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
44%
Benne van a nevükben a Szűz, az szűz (ha meghódítanád már nem lenne szűz, és meghasonulna), a skorpió meg a meleg helyeket szereti...ne törődj ilyen fa...gokkal, éljél!
2022. aug. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Szűz vagyok skorpió aszcendenssel, tenyleg a melegséget szeretem és 26 éves nőként még nem sikerült szexelnem. Borzalmas ember lehettem régen, amiért mindig rossz emberekbe botlottam életemben. :) Szerintem jócskán voltak/vannak gondjaim. De nem az asztrológiaban hiszek elsősorban, hanem inkább abban, amit otthonról hoztam, ami nem egy ideális minta. Perfekcionizmus a köbön, kontrollmánia, jó penzügyi képességek, öröklés után lett egy lakásom, felújítottam önerőből, amire sokan nem képesek ennyi idősen. Nekem senki pénze nem kell. Vagyok elég tanult, hogy találjak olyan szakmát bármikor, hogy ez ne jelentsen gondot. Gyereknevelési szempontból szerencses lehet egy jól kereső férfi, de a kötelező anyagi alapok felett nem ez kell a gyereknek, hanem érzelmi biztonság, határokkal, türelemmel, megerősítésekkel és tiltásokkal együtt. Nem lettem több azzal, hogy legalább 30x voltam már külföldön és azzal sem, hogy felújítottam a lakásomat. Ezek minimális dolgok, anyagi okokkal barátságok, szerelmek is nehezen köttetnek, viszont sokan elhagytak, mindenféle indokkal. Pedig én sosem akartam éreztetni senkivel, hogy felsőbbrendű lennek vagy ilyenek, meleg személyiségnek tartom magam, de közben meg mégis egy jégcsap lehetek mások szemében. Úgyhogy próbálok olyan emberek közt lenni, akikkel önmagam lehetek. Melankolikus-szangvinikus, ADHDs vagyok, inkább ADDs, hétköznapokban kiborítóan szétszórt, de tanulni mindig is tudtam, mert ez érdekelt. Így felmerült Asperger-gyanu (ma mar ez megnevezés nem él), de közben az sem. Úgyhogy hivatalosan is egy Depressziós ADHDs vagyok amihez nem kell a horoszkóp, csak néha megőrülök az OCDs dolgaimtól (pl: kiborít a por), tikkektől, voltam telefonfűggő is, ilyen esetekben ezeket le lehet huzni a WC-n, mert nem olyan jó mentális betegnek lenni, ami masokat is kiborít!
2022. aug. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!