Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi és halak nő...

Skorpió férfi és halak nő velemények?

Figyelt kérdés
2022. aug. 11. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha a Halak kifog :) egy kevésbé impulzív,csendesebb, ábrándozó Skorit, akkor perfekt. De ha a Skori erős, impulzív , szenvedélyes személyiség, jobb ha távoltartja magát tőle, mert ki fogják egymás idegrendszerét készíteni.( de inkább a Skori a Halakét)
2022. aug. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 NTBS ***** válasza:
Működhet.
2022. aug. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Működhet, egyébként jó párosítás, de a skorpió sokszor féltékenykedik, viszont ezt a halak általában jól kezeli. Nyilván a Halak csillagjegyű embert se kell félteni. Egyébként nézd meg s Vénusz, Hold és Mars jegyüket is, az többet elárul a szerelmi kapcsolatról.
2022. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyha csak ez számít, akkor sajnálom a párod :/
2022. aug. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet biztosan állítani semmit. Ráadásul az asc-k legalább olyan jelentőséggel bírnak, mint a napjegy. Fényszögek? Többi bolygó? Azok adják a savát-borsát a kapcsolatnak. Ennyi infó alapján max. annyi mondható, hogy feloldódhatnak egymásban mint kávéban a cukor, de ez a feloldódás értendő jó és rossz értelemben is.
2022. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk működik, 17 éve együtt vagyunk, csendben mondom, nem ez alapján vadászott le :)
2022. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi 20 évig voltunk együtt és két gyerekünk lett. Nagy volt a szerelem végig, most is lenne akár kémia, mert az meg szinte telepátia szinten ment, de igen, kikészített a gyanakvásával és irigykedésével, a sötét világlátásával és túl magasra rakott mércéi miatti kisebbségi komplexusával, aztán megcsalt és akkor "leraktam" (és ezzel megszabadultam egy csomó pszichoszomatikus bajomtól is). Nagyon sok játszma, és mindig én voltam a tudós pszichológusa meg a vidámító pompomlány meg a lágyszívű terézanyu meg aki már olyan őszinte, hogy üvegből van... amikben egyébként szerettem tetszelegni magamnak, csak mindig maradt a bűntudat, hogy sehogysem elég és ezért miattam dől a kardjába. Viszont abszolút támogatott és felnézett rám a művészi ambícióimban és tetszett, hogy szenvedélyes.
2022. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!