Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha a 10-es ház az hogyan lát...

Ha a 10-es ház az hogyan lát a környezeted, és a Holdjegy az ellentéte, hogy hogyan viselkedsz egyedül/hogyan látnak a hozzád közelállók, akkor egy 10-es házas Hold ember inkább a holdjegyeként mutatkozzon be mint a Napjegyeként?

Figyelt kérdés
Akiről szó van egy Nyilas nap, Bika aszcendens személy, akinek a Bak holdja a tizes házában van. Én nem ismerem személyesen, de akkor belőle mind a környezete, mind a hozzák közelállók inkább látják a Bakot mint a Nyilast?

2022. szept. 12. 02:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. szept. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Ha a 10-es ház az hogyan lát a környezeted"



Itt mar eleve hibadzik a dolog..... Nem lehet ezt igy leszukiteni.



Ahol a Hold van, az az eletterulet labilis es erzelemvezerelt.



38F incel

2022. szept. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi van?? :D
2022. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Holdam a 10. házban van (rák jegyben), és amit észrevettem, hogy látszik milyen vagyok mások előtt, nem tudom elrejteni a személyiségem. De egyébként teljesen képes vagyok az önkifejezésre.
2022. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugye a 10-es ház a hivatás, a Hold az érzelmek. Leegyszerűsítve csak annyit jelent, hogy a hivatása nagyon fontos számára, sikerei erősen meghatározzák az érzelmeit. Hogy milyennek akarja mutatni magát, az az aszcendens szokott lenni inkább. A Nap meg az, amit önazonosnak érez ő belül. Lehet, hogy munkamániás, ám kreatív hangulatember, aki stabilnak és türelmesnek próbálja eladni magát, de nagyon vágyik valami feltűnőt összehozni? :)
2022. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!