Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a Rák...

Mi a véleményetek a Rák csillagjegyű emberekről?

Figyelt kérdés

2022. szept. 23. 12:06
1 2
 1/14 Bálvány ***** válasza:
30%
28. Sablon kamukérdés
2022. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Azt hogy júniusban vagy júliusban van a szülinapja.
2022. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

A legjobb barátnőm és az anyósom is rák, olyannyira hogy jó néhány év különbséggel, de ugyanazon a napon is születtek.


Ehhez képest, ég és föld a két ember, egyetlen hasonló tulajdonságot sem tudnék mondani róluk.

2022. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#1 nem kamukérdés. Csak érdeklődés.
2022. szept. 23. 15:16
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Általánosságban nagyvonalakban:

Megbízhatóak nagyon tudnak szeretni gondoskodni, szeretnének tarzozni valakihez valakikhez szeretik ha szeretik őket és megbecsülik, néha kell nekik egy kis magány de nem sokáig.

Vannak gátlásaik titkaik szeretnek spórplni és előrébb jutni az életben. Fontos számukra egy konfortos otthon kialakítása, a gyerekek a feleség vagy férj boldogsága..

Nem szeretik a tulzott kicsapongást, a hazugságot, a kétszínűdéget a képmutatást a nagyképűséget, a pazarlást, az igazságtalanságot, a rendetlenséget.

Szeretnek szerelembe esni akár évekig képesek plátói szerelmet táplálni valaki iránt és van hogy bejön nekik a 6. érzékük miatt.

Egy rák férfi.

2022. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
82%

Az a véleményem, hogy én is az vagyok 😅.

Az előző sokmindent írt, de olyan általánosan, hogy az szinte mindenkire ráhúzható.

2022. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A rák amugy túlzottan érzelmes visszahúzódó is tud lenni.
2022. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
91%
Az, hogy június 21 és július 23 között született, igazából ennyi, más jelentése nincs.
2022. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jófej vagyok és júniusban születtem :) Nem lehet ez alapján egyszerűen bekategorizálni embereket. Alapvetően azt mondanám, hogy érzelmesebbek vagyunk mint a többi csillagjegy, de ezt csak a saját ismeretségemre alapozom, nem jelenti azt, hogy a világra véve általánosságban igaz.
2022. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
nyári gyerek. idealista.
2022. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!