Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aki november22-èn született...

Aki november22-èn született milyen csillagjegyel jött össze rákkal? Szerintem aki november 22-èn született még skorpió jellemzői vannak.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 29. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A tesóm november 22, a férje november 2, azt hiszem, skorpió. Lehet ebből valamit leszűrni? Csak kérdezem, nem értek ezekhez.
2023. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy tessek?
2023. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy 22-es Nyilast ismerek, bár Skorpió aszcendenssel, aki Bakkal jött össze, hááát még nyúzzák egymást... És egy 20-dikai Skorpiót, aki Halakkal, ők már elváltak. Szeretem az asztrológiát, de az egyén egész képletét kell nézni, nem ilyen általánosságok alapján előre ítélkezve választani társat, hanem élőben. Úgyis eléd kerül a sorsod.
2023. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Lehet ebből valamit leszűrni? "


A kérdező szellemi deficitjén kívül semmit.

2023. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy személyt nem lehet meghatározni a csillagjegye alapján ez egy baromság.

De ha már választ vársz a kérdésedre, én rák vagyok ha ez megnyugtat az én kapcsolatom működik👀🤭



L

2023. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A rák horoszkóp nem júniusi? A kérdés első felét nem vágom.
2023. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen a rák júniusi.júniusi vagyok.De az egész kérdés sötét mint az éjszaka🤣
2023. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!