Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik horoszkóp a legdurvább...

Melyik horoszkóp a legdurvább a legharagtartóbb szerintetek? Bak, Rák, Mérleg, Skorpió, Nyilas?

Figyelt kérdés
2023. máj. 22. 16:02
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Én Rák vagyok. A testvéremmel régebben sokat vitáztunk, de az mostanra elmúlt. Az osztálytársaimmal a legtöbbször kijövök, de van amikor felkapom a vizet. Úgyhogy a Rák az ilyen mind a 2 jó is és egy kicsit rossz is van benne az én tapasztalataim alapján.
2023. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Előző vagyok a 2 testvérem Kos és Halak. Mostmár kezdünk jól kijönni egymással, úgyhogy ahogy mondtam már. Van benne jó is meg egy kicsi rossz is az én tapasztalataim alapján.☺
2023. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
A skorpiok kegyetlenek. 20 év után is torolnak. Vagy amikor eljön az ideje. Nem szívesen akaszkodnek össze velük.
2023. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a skorpió szinte majdhogynem maga a sátán a csillagjegyek közül. XDDD
2023. máj. 22. 21:07
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom Skorpió, de egyáltalán nem ilyen
2023. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Gondolom a női skorpiók lehetnek olyanok, nem pedig kimondottan a férfi skorpiókra van értve, hogy bosszúálló meg, hogy évek múltán a múltbeli sérelmeit hozzávágja az emberhez.

Gondolom ez tipikum női skorpiókról mondható el.

2023. máj. 22. 21:29
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Bika vagyok, Skorpio aszcendenssel. Ha egyszer osszevesztem valakivel, azzal soha nem bekulok, rendszerint inkabb levegonek nezem. Egyebkent higgadt vagyok, nem vitazom, csak nem felejtek.
2023. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Bak vagyok, Skorpiò aszcendenssel. Birkatürelmem van, de ha valaki egyszer kihúzza a gyufàt nálam, annak az èg irgalmazzon.
2023. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
28%

Szilárd víz - érzelmek megtartása. Ezzel meg is válaszoltam a kérdést, előttem is sokan írták.

Viszont a Rák is ért hozzá eléggé, mert az is víz, de az megszerezni fogja, tehát igazából érzelmeket akar kiváltani belőled, ő ebből táplálkozik.

A többi nem víz jegy, nincs köze az érzelmekhez.

2023. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
92%

Skorpió vagyok, és valóban gonoszak vagyunk, ha sérelem ér minket, kivárunk, igen bármennyit, és ha eljön az ideje és az áldozatunk gyengeségét megérezzük, lelketlenül a földbe tiporjuk, és kárörvendően, bűntudat jele nélkül, megtoroljuk a legapróbb sérelmeinket is.

sajna ez van, de nekünk ez olyan plusz energiát ad.

2023. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!