Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az Ikrek nők tényleg magasak,...

Az Ikrek nők tényleg magasak, vékonyak és csinosak? Mint levegő jegy, ezt olvastam róluk.

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 20:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
22%
177-178 centi vagyok, és olyan 66 kiló. Sportos testalkatom van, viszont igazi oszlop típus, sajnos nem tartom magam túl nőiesnek vele. Vállam, derekam, csípőm, minden totál egyben van, mint egy fiúnál. :( Melleim is kicsik. A fenekem legalább kerek.
2023. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%
Igen valòban!
2023. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
11-es vagyok. Miért lettem lepontozva? 😳
2023. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%

13-as, ezt én sem értem, hiszen csak azt írtad le, hogy sportos testalkatod van. Gondolom a lábaid és a karjaid viszonylag vékonyak, viszont a törzsed miatt jól terhelhető lehetsz.


A helyedben gyakran látogatnám az edzőtermet, szerint ott sikeres lehetnél, ha elég időt és energiát fektetnél a dologba. :)

2023. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%
Jahjah, a karjaim konkrétan ropik, fullra mint egy gyereknek. 🤣 Igen, a kondizás nálam nagyon látványosan és rövid időn belül eredményes, gondoltam is rá mostanság, hogy vissza kellene mennem.
2023. júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%
Tudtommal az asztrológia szerint az Aszcendens és az egyes ház bolygói és fényszögei határozzák meg a fizikai kinézetet, nem a Nap. Tehát valaki Ikrek, de mondjuk Oroszlán az Aszcendense, akkor inkább az Oroszlán lesz rá jellemző külsőre. Kivéve persze, ha más bolygó is található az egyes házban, mert az belekeveri azt a jegyet is, aminek az uralkodója. És persze az Aszcendens lehet akár azonos a Nappal. Az Ikrek aszcendenst pedig inkább a mozgékonyság, nyugtalanság jellemzi.
2023. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
30%

"Haha pont június 22én születtem ami már nem az ikrek hanem a rákba esik bele"



Nem olyan biztos ez. Mindig az ora dont, minden evben maskor valt jegyet a Nap. Bar ilyen helyesirassal nem hinnem, hogy Ikrek Nap lennel....



"Tudtommal az asztrológia szerint az Aszcendens és az egyes ház bolygói és fényszögei határozzák meg a fizikai kinézetet, nem a Nap"



Jol tudod.



"Az Ikrek aszcendenst pedig inkább a mozgékonyság, nyugtalanság jellemzi"



Es a bazi nagy, helikopter-leszallopalya meretu homlok, amirol 2 masodperc alatt latszik, hogy Ikrek az aszcendens :)



39F incel

2023. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%

Ha eddig kettőt láttál; és mind pont olyan volt; akkor 2-ből 2 az 100 százalék:)

De amúgy szerintem a testalkat pl a csillagjegytől nem, v nem annyira függ. :):)

Amúgy én magas vagyok alapból laposhasú voltam, de mindigis vastagcombú. Most már híztam is; gömbölyű a hasam. :):) De még nem változott meg a csillagjegyem, ettől még ugyanaz. :):) [ Nem szülök babát, nem vagyok várandós; az még odébb van. :):) ]

2023. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ikrek vagyok, nagyon vékony, filigrán alkat, fiatalabbnak néznek a koromnál (azt olvastam, hogy ezek jellemzőek egy ikrek nőre), viszont magas nem vagyok, a női átlagot hozom ilyen téren.
2023. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha kicsit elmegyünk az asztros sztereotípiák felé, akkor sokféle nézettel találkozhatunk, pl ilyen az hogy a levegő jegyű vagy levegő domináns képletű emberkék magasak (én utóbbi vagyok, de nyomom az átlagos 165 cm-t, bár az is tény, hogy a családomban még mindig a legmagasabb nő vagyok xd, van egy barátnőm aki majd 180 centi, és több bolygója is vízöntőben állt, van olyan is, aki nagyon alacsony). Nyilas jegyűekre is hallottam ugyanezt, a legtöbb nyilas, akit láttam, az átlagos volt, párom nyilas aszcendensű, alacsonynak mondható.

Azt a sztereotípiát is hallottam már, hogy az oroszlánok szőkék és világos szeműek, azt is, hogy a skorpiók sötét hajúak (3 skorpió ismerősömből 2 természetes szőke, ebből egyiknek 4 bolygója és holdja is skorpióban áll) :)

Szerintem ezek szórakozás szempontjából jók, de nem erről kellene szólnia, tekintve, hogy nagy átlagolásokról beszélünk.

2023. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!