Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért vonzódnak a víz jegyűek...

Miért vonzódnak a víz jegyűek a tűz jegyűekhez?

Figyelt kérdés
Nyilas vagyok és folyton megtalálnak a Halak jegyű emberek.

2023. júl. 21. 12:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20as, hogyan? Úgy tudom a 7es ház a kapcsolat. Ha nekem kos jegyben van, akkor tüzes jegyek vonzanak pl?
2023. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
20-as, te csinálsz egyeni horoszkopot?
2023. júl. 23. 11:39
 23/24 anonim ***** válasza:
Írjatok privátot, megpróbálhatjuk (20-as voltam)
2023. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A 7-es ház szemben áll az aszcendenssel, ami analógiásan "csak" azt jelenti, hogy a párod visszatükröz téged, illetve, ami hiányzik belőled, azt a párkapcsolatban éled meg. (Egyébként nem csak a házasság, de a háború és a hosszú távú kapcsolatoknak, akár mint üzletnek is a háza. Az 5-ös és a 8-as a szexualitás háza.) Szóval a 7-es az az, amit a párodban keresel, ahogy a párodhoz viszonyulsz, nem pedig az ő jegye. (Ahogy pl. a Hold az anyáddal való viszonyodat jelzi és az ösztönös érzelemeid, kötődésed, amit tőle tanultál, nem azt, hogy olyan jegyben született az anyád. Tehát a képleted mindig rólad szól, nem a másik emberről.)

Hogy egy férfinak milyen nők jönnek be, azt inkább a Vénusz jegye jelzi, hogy egy nőnek milyen férfiak, azt meg a Mars. (Hogy kire tekintesz anyaként, azt a Hold, apaként, azt a Nap.) Tehát egy vonzalomnál/kapcsolatnál lehet csinálni szinasztriát, két képletet összevetni, hogy mik a könnyű kapcsolódások és mik a konfliktusok. De előre megmondani, milyen hónapban született nő/férfi fog bejönni, ezt így nem lehet kiokoskodni.

Van valamennyi igazság a bulvár asztrológiában is, hiszen a Nap fontos, a legnagyobb égitest, ami körül a többi kering itt a "közelünkben", és az egyén belső motivációit, életerejét jelzi, de ez túl leegyszerűsített mégis ahhoz képest, amennyire bonyolult egy ember. A fizikai külső, amilyennek a környezet lát, vagy amilyennek akarod, elfogadtad, hogy lásson, az az egyes ház és az aszcendens. Szóval a bent és kint között néha igen nagy ellentét is lehet valakinél. És persze még lehet fejlődni is, így nem mindegy, a kapott lapjaiból ki mit hoz ki, hol tart éppen, mikor találkoztok. Lehet, 10 évvel ezelőtt még utálnátok egymást, most meg a legjobb haverok lesztek. Vagy fordítva.

2023. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!