Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz és oroszlán jegyük miért...

Szűz és oroszlán jegyük miért nem bíznak senkiben sem? Mièrt gyanakodnak mindig ők mindenkire?

Figyelt kérdés
2023. júl. 23. 17:15
1 2
 11/14 anonim válasza:

10#

Teljesen igaz rám szűzként amit leírtál. Sajnos tényleg magammal szembe vagyok a legkritikusabb és "gyanakvóbb" :-(

2023. júl. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert a szűz fél hogy elveszik a szüzzeségét. Az oroszlánra meg a többiek gyanakodnak, mert félnek hogy ő megeszi őket.
2023. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

6-oshoz hasonlóan, én is Oroszlán, meleg férfi vagyok.

Úgyszint átvertek, megaláztak, eltapostak, majd felálltam. A hideg közönység, a tapintatlanság, a bunkó viselkedésmódom érdekes módon érdekessé tette a környezetem, a környezetem elkezdett felőlem érdeklődni. Minél jobban távolodom tőle, annál inkább igyekszik közeledni. Annál érdekesebb vagyok az emberek számára, ha egy sekélyes, arcátlan, bunkó, s*ggfej vagyok. Az őszinteség nálam nem vált be, mióta manipulálom cseppet a környezetem, az előnyömre fordíthattam azt(ergó lettek ,, rajongóim").

Mivel az én jegyem igényli a rajongást és személy szerint én is igénylem, sőt, megkövetelem, kénytelen vagyok arcátlanul belehazudni mások képébe, az akarat nélkül, hogy kihasználjam őket és mindent megkapok, amit titkon-titkon vágytam!

Furcsán működik ez nálam, de konkrétan fordítva kell viselkednem....

2023. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Júliusi oroszlán nő vagyok.

A válaszom pedig nagyon egyszerű: Impulzív vagyok. De nagyon. Én ha szeretek akkor tényleg nagyon szeretek, ha pedig utálok, nagyon utálok.


Tehát ha csalódok, nagyon csalódok. 2-3 csalódást még csak kibírtam, de ennyi volt, nincs tovább. Kételkedem és gyanakszom, hogy ne kelljen csalódnom. Ez nem azt jelenti hogy nem bízok, csak először kételkedve fogadok mindent. Aztán ha kialakul a bizalom az olyan, amit senkitől nem kaphat meg.


A manipulációt meg kikérem magamnak. Ha manipulációnak nevezed azt hogy elértem hogy ne hagyja szanaszét a cuccait hanem tegye a helyére, hát igen, bevallom, manipulatív vagyok. 🤷🏻‍♀️😅

2023. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!