Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az ikrekhez az oroszlán vagy...

Az ikrekhez az oroszlán vagy a nyilas illik jobban?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra is kíváncsi vagyok. Úgy tudom, hogy a nyilas az ikrek ellentéte, de néhány oldalon mégis azt írják, hogy illenek egymáshoz, legalábbis vonzalom szintjén.

Nekem még párkapcsolat terén oroszlánnal nem volt tapasztalatom, de barátilag jól kijövök velük. Nyilassal pedig eddig csak negatív tapasztalataim voltak, mert úgy éreztem, hogy teljesen eltér a gondolkodásmódunk, de ettől függetlenül a vonzalom megvolt.


Megfigyeltem magamon, hogy én ikrekként általában mindig azokhoz az emberekhez vonzódom, akiknek oroszlán vagy nyilas a csillagjegye, de ez teljesen véletlen.



2023. aug. 27. 15:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jézusom, az elsőnek meg mi baja?
2023. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Az ikrek az elég nagy kamus. Ha nem akarsz csalódni ne egy ikreket válassz.

A nyilas meg állandóan kalandra vágyik, nem kötelezi el magát.

2023. szept. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Inkább ne hirdesd a tudatlanságod. A többi jegy is kamus, meg kalandvagyó, nem azon múlik, hogy ki mikor született, hanem a geneken illetve a neveltetesen van a hangsúly, okoska.
2023. szept. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Annyira tipik magyar.

Én a tapasztalataim írtam le, és azt amit a neten írnak. XDD

2023. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen meg minden oroszlán lusta, minden halak alkoholista, minden bika anyagias, minden rák sértődékeny, a fa$z ki van az egésszel.
2023. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!