Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Halak és a Skorpió valóban...

A Halak és a Skorpió valóban az egyik legjobb párosítás a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

jan. 2. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenről nem tudok Skorpióként, a Bikáról tudok. Viszont hiába hiszek sok dologban és hiába szoktam nézegetni a horoszkópot, ezt hülyeségnek tartom. Kosom van és Hal soha nem is volt nekem.
jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Az első férjem Skorpió volt, én Halak. Mi tuti nem voltunk jó párosítás.
jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem, a legjobb párosítás az amikor mindkettőtöknek van esze.
jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
#5: aki asztrológiában hisz, és eszerint gondolkodik párkapcsolati dolgokon, annak azért olyan túl sok esze nem lehet.
jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem jó párosítás! Én skorpió vagyok, egyszer raktak be mellém egy halat, szétcsíptem, megmérgeztem a méregtövisemmel, nagyon rossz párosítás, az aranyhal sem volt boldog!
jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mert a hal boldogan úszkál, a skorpió meg kint mászkál a parton.
jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Jah, a Skorpió leuralhatja a bizonytalan Halakat, de ugyanezért birtokolni nem tudja sosem.
jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Igen az ex feleségem is egy halal uszot el.

Én ikrek vagyok és jól megvoltunk aztán meg ismerkedett az álmai pasijával aki egy pénzes anyuci kedvence.

És biztos jól elvannak egymással a pasinak kellet egy nő aki istápolja ha anyuci már nem lesz ő meg megkap mindent csak egyet kell neki füttyenteni.

Mi nem voltunk gazdagok de tisztességgel felneveltünk 3 gyereket volt házunk volt autónk mindketten dolgoztunk de neki ez nem volt elég.

Ha valaki igazán szereti és megbecsüli a másikat akkor szerintem mindegy milyen a csillagjegye.

jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!