Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Retrograd merkur hogyan hat?

Retrograd merkur hogyan hat?

Figyelt kérdés

Hivatalos fontos ugyeket kell inteznem aprilis kozepeig bezarolag, ami sok esetben anyagiakrol szol. Ugyved bevonasa is tortenik a hetekben.


Ilyen esetben mit tehetek a leheto legoptimalisabban? Hogyan kezeljem ilyen esetben a reteograd merkurt ha kot a hatarido?


Koszonom


ápr. 1. 19:37
 1/7 Bálvány ***** válasza:
Nem a Merkúr az egyedüli probléma ebben az időszakban, hanem április 6-án és 11-én a Szaturnusz-Mars együttállás.
ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
katasztrófa jön készülk
ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mire szamithatok? Hogy tudnam a lehetosegeimhez merten csillapitani a nyakba szakadt szart?🤞🏼😅
ápr. 2. 14:20
 4/7 Bálvány ***** válasza:
Hát ha ide PUBLIKUSAN kirakod az óra-perces születési adataidat, akkor legalább azt látjuk hogy a szar mennyire hull a nyakadba. Csillapítani ezt nem lehet.
ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nem a Merkúr az egyedüli probléma ebben az időszakban, hanem április 6-án és 11-én a Szaturnusz-Mars együttállás"



Az nem problema, nekem az radixban van, meghozza Skorpioban. A napfogyi viszont erdekes lesz.



"Hogyan kezeljem ilyen esetben a reteograd merkurt ha kot a hatarido?"



A radixban retrograd a Merkurod amugy, vagy csak felultel a legujabb astro-bullshit-nek?



39F incel

ápr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bálvány ***** válasza:

Tehát

Korlátozó, fegyelmező Szaturnusz + Férfiúi princípium Mars = Incel?

ápr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem retrográd Merkúrom van, és a család több tagjának is. Először azt hittem, amiatt van, hogy csak később jut el hozzám az információ (szóval ilyen spontán helyzetekben nem tudok reagálni csak utólag jut eszembe minden mit kellett volna), de a család többi tagját nem érinti, sőt (van köztük Ikrek is és ő nagyon spontán meg minden helyzetben frappánsan tud reagálni),

Hát akkor nem emiatt. Majd később rájöttem, hogy az erős Vízöntő miatt van ez nálam.

ennyit a nagy retrográd Merkúrról xd

ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!