Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Placidus hazrendszer vagy...

Placidus hazrendszer vagy egyenlo hazrendszer?

Figyelt kérdés
Melyik a pontosabb?

ápr. 2. 22:22
1 2
 1/14 Bálvány ***** válasza:
Végig nézted már a saját életed nagy történéseinél a tranzit bolygók hol álltak? Azidőben melyik házra hatottak? Akkor megvan a válaszod, vagy rájössz hogy a kérdés értelmetlen.
ápr. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Sajnos meg eleg amator vagyok. Tobb kepletet megneztem valtva mindkettoben, es a hataron levok az egyik rendszernel mar masik hazba esnek, ez azert nem mindegy. Ezert szerettem

volna tudni, mielott komolyabban nekiallok melyik hazrendszerre kellene “beallni”.Ott a placidust hasznaljak. Most szeretnek beiratkozni az Artemiszbe, de ne gondoltam elotte megkerdezem..

ápr. 3. 09:10
 3/14 A kérdező kommentje:
*gondoltam elotte megkerdezem, hogy melyiket erdemes hasznalni
ápr. 3. 09:10
 4/14 Bálvány ***** válasza:
Szerintem kevered a dolgokat az 'egyenlő' az nem ugyanaz mint az 'egész jegyes'. Nem akarok okoskodni, de egyik sem abszolút igazság. Kezdőknek az 'egész jegyes' talán a legkönnyebb, de a Placidus a leginkább használt. Ha beiratkozol Artemiszbe, akkor Melinda úgysem fogja veled megvitatni, hogy melyik a jó (és miért) hanem Placidus lesz és kész. Aztán ha sokat foglalkozol vele, akkor meg majd rájössz hogy is van ez.
ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Placidus , a #körkörös# képlet a valós nem a négyzetes .
ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-os ne burits meg😅 milyen negyzetesrol beszelsz?
ápr. 3. 15:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Alapokkal tisztában kell legyél , kezdetben több iskola létezett .
ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Balvany, sajnos pont ez a bajom. En eddig mindent placidusban neztem, de elegge kiakaszto hogy ahany program annyiban teljesen mashova esnek a hataron levo dolgok sokszor. Pont ezt hianyolnam az iskolakbol , hogy meg lehessen vitatni hogy mi miert jo es esetleg miert nem

helytallo, nem azt hogy ez van es pont.

ápr. 3. 15:27
 9/14 A kérdező kommentje:
Az alapok megvannak, de eddig csakis placidusban gondolkodtam. Az elemzeseket keszito asztrologusok is mind ezt hasznaltak minden ismerosnel elemzes soran. Egyebkent ez boritja meg az agyam, hogy egy masik hazrendszer hogy lehet ennyire eltero es miert nincs senki aki ezt egy tanfolyamon kepes elmagyarazni. Kar is volt megneznem..😅
ápr. 3. 15:30
 10/14 Bálvány ***** válasza:

Na ezen senki nem fog vitatkozni veled. pl. megnézheted a Jelzőfény érvelését az 'egész jegyes' mellett. Lezárja azzal, hogy Ő így tanulta-tapasztalja és kész. Másoknál nagyon hasonló a kiállás a Placidus mellett.

Születési képletnél, vak elemzésnél lehet ilyet-olyat belemagyarázni. Konkrét életeseményeknél tranzit bolygókat figyelve jön el az igazság. 10-20 életeseményt megvizsgálsz egy nagyon közeli családtagnál akkor már nem lesz kétely hol húzódnak a ház határok.

Egyik házrendszer itt csal, a másik ott. pl. a Skandinávoknál a Placidus egy vicc.

ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!