Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika férfival vagyok kapcsolat...

Bika férfival vagyok kapcsolatban, en vizonto vagyok Szamomra nehéz, ha összeveszunk, sosem jon bekulni, azt varja en menjek es hogy kepes napokig eltunni, ez miert van?

Figyelt kérdés

Nem elunk egyutt, igy megteheti

Legutobb megsertett, hangot adtam neki es meg ő volt aki befejezte a kommunikaciot, napokig nem keresett

En irtam neki, 1 hetig birtam majd kozolte hogy rossz volt neki de brutal makacs es dacolt mert ő haragudott

Majd par nap mulva ő is keresett volna ha csitul a harag

Most megint 4 napja semmi. Nem keres, tudom azt varja hogy en kerssem de mindig en? Ő a ferfi

A bika mennyire husegs? Esetleg elkezdett massal ismerkedni ? Tarthatok ettol? Vagy ram var?

Eddig azt tapasztaltam hogy ragsszkodo es sosem ment nok felé, allitasa szerint egy van es nem johet mas szoba, ő nem tudna olyat csinalni

Kerlek irjon akinek bika csillagjegyuvel van tapasztalata

Koszonom



ápr. 3. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Összevesztek, napokig eltunik olyankor….. nem létezik, hogy úgy viselkedik, hogy PROVOKÁLJON egy vitát, hogy eltũnhessen es addig pár napig mást kúrogasson ez a ”Bika” férfi?

Es akkor persze, hogy nem jön békülni. De lehetne kos, vagy ikrek is akar nem ez a lényeg. Ökörrel passzol legjobban.

Tehat itt egyszerubb a magyarazat, most hogy összeallt a neptun a plútóval.

Lehet, hogy meg van melletted egy kapcsolata es ilyen tavaszi ”zsongásban” tartja magát.

Részvétem

ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 grafno ***** válasza:
Én mindig a labaid előtt hevernèk hercegnö ès old spice. Bizonyitek, nem igeret!
ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tehat te egy vagy a sorból, egyik nö, akit elövesz es ilyen faszkörhintaban tartja a nöit. Mikor hozzadmegy, a masikkal veszik össze.

Aztan beszeli a baratainak, ha vannak neki, ha ráér haverkedni is, hogy mennyi nöje van, hogy dugja öket, hogy bedölnek a hazugsagainak es milyen csácsó alak

ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Napjegy szerint pont te vagy aki lép minden kapcsolatból aki hírből sem ismeri a hűséget és a párod aki lehorgonyoz ott is marad mert kirobbantani nem lehet.


Ennyit ér a napjegy önmagában vizsgálva

ápr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!