Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz jegyű nőként a víz jegyű...

Szűz jegyű nőként a víz jegyű férfiakat vonzom és egyik sem sült el jól, ezek szerint tudatosan kerülnöm kéne őket?

Figyelt kérdés
Nem hiszek ebben úgy igazán, de làtom a mintát. :O

máj. 14. 10:07
 1/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
70%

Mert véletlenül így alakult és babonát kreálsz rá.

De ilyen babonákat régen a nagyanyám falujában is tudtak, az ember néha nem hiszi el, hogy annyi év után még mindig itt tartunk.

Meg magad is írod, hogy nem igazán hiszed, így tényleg semmi értelme.

Ha magadban keresnéd a hibát annak több értelme lenne, vagy tényleg simán hülyéket fogtál ki.

Sajnos vannak bőven, nárcisztikusok, beteges féltékenyek, otthonról hibás mintákat hordozók, életében könyvet nem látott bunkók, jellemtelenek, lehetne sorolni.

Pedig én még alapvetően pozitívan állok hozzá, egy ismeretlenhez például.

máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Alacsony az önbizalmam tudom és mindig azt mondjak nekem adjak lejjebb az elvárásaimból. De hát nem igazán lehet, minden példa ennek ellentmond. A mostani barátommal szakítani akarok, mert fizikailag és érzelmileg is totál elérhetetlen. Úgy érzem én semmit nem tudok adni neki szexen meg pár kiruccanáson kívül, mert nem is akar úgy igazán semmit, nem is utal rá, hogy akarna, ami 10 hónap után eléggé red flag nekem. 28 évesen nem érek erre rá...


De sajnos nem nagyon fogom megszeretni az edzést meg minden ilyen dolgot ami úgy kimondottan kene az egészeges eletmódhoz, az meg zavar ha valaki még nálam is egészségtelenebbül étkezik és nagyon előnytelen, nen vonzó a külsője férfiként.

Csak ezzel valamit meg kezdeni kell, mert nagyon érzelgős, érzelmes lany vagyok, akinek nincs bomba teste és a hozzám hasonlóan 3 diplomás fèrfiaknak, akiknek még sajat lakásuk van, megtehetik, hogy jobb nőkre nézzenek rá, és igazuk van. Kit érdekel milyen értékes belső tulajdonságaim vannak, ha a valamire való férfiaknak túl fontos a sport meg a külcsín, rólam meg lerí hogy 15 kilot le kéne dobni.

máj. 14. 11:26
 3/10 A kérdező kommentje:
Barátnőm talált is olyan férjet, aki többdiplomás és mindketten azonos anyagi háttérrel vannak, de hát őket is a tanc hozta össze és akkor bomba alakjuk volt mindkettejüknek. Azóta persze felszedtek picit, de ugyanúgy azonosak a hobbijaik meg szeretnek mozogni.
máj. 14. 11:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint van valami gond, amit nem akarsz megoldani, inkább babonákhoz fordulsz.
máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Ne csak a napjegyet nézd. Vénusz, aszcendens, ezeket nézd ha vonzásra vagy kíváncsi.
máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én skorpió aszcendensű vagyok, szóval szerintem ezért is vonzom azokat a jegyeket 5 :O
máj. 14. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, nagy valószínűsséggel amiatt lehet, mert az aszcendens az ahogy a külvilág lát, ahogy kinézel, amilyen energiákat sugárzol.
máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na látod ezt sem tudtam. Hát, rám kívülröl sok szűz jegyű tulajdonság nem igaz. Belső megéléseimben teljesen, pl: hogy maximalista vagyok, kicsit kontrollmániás, de kívülről ez nem látszik, mert nagyon nem szeretem a naptárazást, nincs nagy rend az otthonomban, ss nem is osztom be jól az időm, azt meg senki se látja belülről miket elek meg. XD
máj. 14. 21:11
 9/10 anonim ***** válasza:
A napjegy az annyi, hogy milyen a belső világod, mi van a fejedben. Érdemes megnézni az összes bolygót, hogy milyen jegyben állnak, mert sok mindenre magyarázatot adnak. 😊
máj. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Milyen az elemi összetételed?

Ha ennyire tudattalanul élsz, a sorsod fog irányítani újra meg újra visszatérő mintákkal. Egészen addig amíg meg nem fejted, hogy ki vagy te és mi a feladatod, a véletlenre bízod, hogy mi lesz.

máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!