Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Feltünt már valakinek hogy a...

Feltünt már valakinek hogy a ValóVilág szereplőinek csillagjegye, majdnem mindnek BAK? Több mint a fele!

Figyelt kérdés
Vajon mi lehet a közös nevező? Exhibicionizmus? Ez volna jellemző a Bakokra? Mert biztos nem véletlen hogy ennyi Bak ment be oda.
2010. dec. 4. 07:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
14%
Nah,majdnem beletrafáltam..:P Egyébként sokat vaciláltam Szandin is.
2010. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Talán a saját önbizalmukat is így próbálják növelni hogy vajon odabent helyt tudnak e állni.
2010. dec. 4. 09:17
 13/26 anonim ***** válasza:
43%
Lehetséges.Egyébként nekem közülük mindegyik szimpatikus,talán még Alekosz is,de róla nem gondoltam volna,hogy bak,és néha kicsit idegesítő.:D
2010. dec. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Na róla nekem meg egy volt kollégám jut eszembe, mert szinte ugyan azok a vonásai, a mozdulatai, ahogy megnyilvánul, ahogy kinéz, rádaásul ő is BAK! Pedig csak később tudtam meg Alekoszról hogy ő is az. Durva azért és tuti nem véletlen dolgok ezek.
2010. dec. 4. 09:35
 15/26 anonim ***** válasza:
51%

Aranyvirágszál, ahogy fogalmaztál, nem ártana leszállnod a magas lóról.

Ósdi babonákban és csillagképek jelentőségében hiszel, show műsort nézel... mégis mire fel ez a pöffeszkedő beképzeltség?


Biztos nem véletlen, hogy ennyi Bak ment oda. - *taps*

2010. dec. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
48%
Én nőstényeket is láttam bent.
2010. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy viselkednek, mivel nem követem a dolgokat, de a válaszom egy határozott igen! Én is néztem egy nagyot, amikor láttam az adatlapokat.:)
2010. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Az adatlapok rosszul vannak kitöltve, pl lévai adrienn a bombanők közül nyilas mivel egy napon születtünk mégis bak van neki kiírva..szóval nem mindenki bak, csak a legtöbb helyre azt írták oda. anikó sem bak amúgy. bocsi..
2010. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

Alekosz szűz

[link]


Béci kos

[link]


Gina ikrek

[link]


Gombi rák

[link]


Jerzy ikrek

[link]


Leonidasz rák

[link]


Laci ikrek

[link]


Olivér oroszlán

[link]


Szandika halak

[link]


Zsuzsi oroszlán

[link]


Éva vízöntő

[link]


Zsófi bika

[link]

2010. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Na:) Végül rászánták magukat és beállították az adatlapokat... De ami a legdurvább hogy nem csak én dőltem be a "be nem állított" adatlapoknak:)) Ez 5 nappal ez előtt került ki a netre: [link]
2010. dec. 15. 07:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!