Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a legrősebb csillagjegy...

Melyik a legrősebb csillagjegy? (fizikailag) és milyen sorrendbe jön a többi csillagjegy

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 16:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
A csillagjegyek nem hordoznak géneket...
2010. dec. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%
Az oroszlán a legerősebb, nagy, veszélyes állat, utána szerintem a bika jön, majd a kos és a bak talán egyformák, a skorpió kicsi, de erős a mérge, stb...!
2010. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
A vasbeton csillámhörcsög.
2010. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
27%
nekem oroszlánokkal vannak tapasztalataim: szinte soha nem betegek és megvan a magukhoz való erejük, szóval fizikai értelemben őket tekinteném legerősebbnek.
2010. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
Az egész horoszkóp hülyeség, légbőlkapott kamu, a gyengék támasza.
2010. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
bak az makacs szerintem ,de mentálisan talán a legerősebb.
2010. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
32%

Én mérleget ismerek kettőt olyat aki nem beteg soha, meg fizikailag is rendben vannak, szerintem ők odafigyelnek étkezésre és magukra.


Az oroszlán barátnőm sokat betegeskedik mostanában, de az is lehet hogy csak nem akar dolgozni. De ha bulizni kell akkor fáradhatatlan. :)


Ha maratont kéne futni, akkor a halak haveromat küldeném, mert ő szokott, meg ilyen 100 kilóméteres sétát is simán.

Szálkás izma van, olyan mint egy hangya, a testsújának a többszörösét is elbírja, és nagyon kitartó.


A barátnéja nyilas, ő is elég izmos de ő már kényelmesebb típus, ő azért nem hülye hogy fölöslegesen strapálja magát, viszont az energiája megvan hozzá.


Anyám szűz ő imád dolgozni, és kaja nélkül is megvan. Hát nem egy súlyemelő típus, de a munkájában precíz és kitartó, mert nem meri megtenni hogy ne legyen az.


Bika akit ismerek hát erős végülis, de napközben mindig alszik 1-2 órácskát hogy feltöltse magát energiával.


A skorpió ismerősöm ha van egy célja azt mindenképp eléri, ő inkább makacs, kitartó és állhatatos.


Gyengék közül említeném magamat, én vízöntő vagyok.

A barátomat aki rák, és még egy haveromat aki bak.

Mi mindig szenvedünk. Csak kávéval, vagy energia itallal működünk, vagy valami nagy dózis vitaminnal.


Barátom rák szerinte neki kevés a szerotomin szintje és azért fáradt mindig. Szerintem meg a mozgáshiány is közbeszól, mert alapvetően nagyon lusták vagyunk.


Ikrek, hát róla az jut eszembe hogy nem olyan erős de azt hiszi magáról, neki inkább csak a szája nagy.


nem tudom milyen horoszkópok vannak még? most ennyi jutott eszembe

2010. dec. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
12%
hja kos, hát az az olyan közepesen erős, szóval olyan állandóan egyforma, nem eröőteti túl magát, ezért hosszú távon kitartó.
2010. dec. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
36%

én bak vagyok,és sose vagyok beteg, és mindig azt mondom magamnak,hogy sose lesz semmi bajom.

hát fizikai erősség?? Járok terembe és mióta járok sokat erősödtem.

Szerintem a horoszkópban nem a fizikai erőt kell keresni,hanem mentális.

2010. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
21%
Én rák vagyok!17 éves, sportoló, elég izmos, kitünő tanuló, és barátságos!!!!
2010. dec. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!