Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A vízöntő és az oroszlán jó...

A vízöntő és az oroszlán jó párost alkot? Mint szerelmileg mint barátilag?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 14:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
tuti jót!az oroszlánnak kell h a vízöntő lecsillapítsa!
2011. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És a nyilas a vízöntővel? vagy a nyilas skorpióval jobb párosítás?
2011. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nyilas skorpióval semmiképpsem, vízöntővel viszont tökély.

oroszlán vízöntővel - rengeteg hosszantartó házasságot ismerek, ahol boldogság van és itt oroszlán-vízöntő kombináció van ja és anyukám és a barátnője 40 éve legjobb barátnők! mami vizöntő barátnője oroszlán.

2011. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
a vízöntők sztem semmit sem szertnek jobban csinálni csak okoskodni!igaz h van sütnivalójuk de emellett pökhendiek,szeretnek tulozni és kitünni a társaságbol .oroszlán vagyok nem vagyok oda értük!
2011. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
a nyilas vízöntő nem rossz de szerintem hosszú távon idegesítő mert a nyilas eléggé önfejű -tűz jegy-a vizöntő pedig idegesítő lehet számára egy idő után,föleg ha tesze tosza
2011. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

14:51, 17:14 egyezek veletek...


Kedves oroszlán barátom, amit te okoskodásnak tartasz a nagyon is megfontolt legtöbbször...az hogy te ennek nem látod értelmét az privát probléma. Az a te bajod hogy nem te vagy ilyenkor a központban, és hát ez bosszantja a "királyt". Amúgy én is tudnék ilyenek felhozni. A legtöbb oroszlán arrogáns, nárcisztikus, beképzelt, és ritak esetben még buta is...bár az igaz, hogy nagy szive van, és igaz barát a bajban. Vizöntő vagyok, és többek között ezért is bírom őket. xD

2011. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

...apropó, majd elfelejtettem. A nyilas-vizöntő páros is jó de tényleg csak az elején. Ime:


"Kezdetben izgalmas kapcsolat. Vízöntő párod hamar felkelti az érdeklődésedet. Nagyon tetszik neked, hogy vág az esze, és kérlelhetetlenül harcol, de gyengéd, amikor arra van szükség. Az első bódulatban úgy látod, hogy tökéletes, neked teremtették, épp ilyenre van szükséged. Ám amint a lila köd kezd eloszlani az agyadról és túl vagy a kezdeti heves fellángoláson, észreveszed, hogy társad veled is kérlelhetetlen, nemcsak mással. Tudni akar minden lépésedről annak ellenére, hogy ő sem szereti, ha a szabadságában korlátozzák. És nem lehet becsapni, mert vág az esze mint a beretva. Te persze nem hagyod magad, de ez a háborúskodás hamar felőröl és kiábrándít, ezért elindulsz újabb kalandok felé. Még az sem tart vissza hogy az ágyban kiválóan megértitek egymást. Túl kemény dió neked egy Vízöntő."


Szó sincs semmilyen keményfejűségről a nyilas részéről. xD

2011. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsó te nyilas vagy??:D
2011. jan. 6. 13:22
 9/12 A kérdező kommentje:
ja bocs nem :D csak ugy irtál az utolsóban mintha nyilas lennél :D
2011. jan. 6. 13:24
 10/12 anonim ***** válasza:
nemgond...néha én is elveszek a saját irásomban :D
2011. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!