Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Elszámolták a csillagjegyeket....

Elszámolták a csillagjegyeket. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 15. 10:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem olvastam most el ezt a cikket, csak a kommenteket futottam át. Tényleg 13 csillagkép volt. Ettől függetlenül szerintem ez nem változtat semmin. Egy +1 csillagkép nem változtat a bolygók állásán.
2011. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
A bolygók állásán a kutató szerint a Föld forgása változtat az ugyanis messze nem szabályos ellipszis.
2011. jan. 15. 14:16
 13/22 anonim ***** válasza:
Persze! A babilóniaiak, akiktől az egész asztrológia indult, akik ezt a rendszert kiszámították, megalkották, csak úgy, ok nélkül egyszer csak "kihagytak" egy csillagjegyet..... Hááááát.... :) :) :)
2011. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Az, hogy hány csillagjegy van, megállapodás kérdése.

Az viszont igaz, hogy a Föld mozgása miatt a csillagjegyek eltolódnak.

Én úgy tudom, hogy a kiszámolásuk óta 20 nappal tolódtak odébb.

2011. jan. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
És Parkle Kunkle-nak hivják a fickót. Egy másik oldalon, megint másképp volt leirva az egész...
2011. jan. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ez valami olyasmi, amit mindenki tud, aki kicsit ismeri az asztrológiát.

Aki hisz benne, az kimagyarázza. Aki nem, az is belátja, hogy úgysem ezen múlik, az asztrológiának így sincs semmi köze a valósághoz, úgy sincs.

2011. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok, hogy a ráktérítőt ma inkább ikrektérítőnek kellene hívni,a baktérítőt pedig nyilastérítőnek...
2011. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség...az asztrológia több ezer éves tudomány.Ez eddig működött,minden igaz.Én kos vagyok eredetileg(márc..31)és teljesen illik rám.A táblázat szerint Halak vagyok...semmi nem igaz rám.Vagy a május elején született aludttej ismerősöm, lobogó,energikus kos lenne???Ugyan dehogy!Lehet h van egy 13. csillagkép,de ekkora eltolódást nem okoz.
2011. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"az asztrológia több ezer éves tudomány.Ez eddig működött,minden igaz."

Igen és pont ott állnak a csillagjegyek, ahol párezer éve a csillagképeik. Az indiai asztrológia például figyelembe veszi a precessziót.

Az asztrológia működőképességéről pedig itt egy cikk:

[link]

2011. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
semmit. nem hiszek a horoszkópban. baromság.
2011. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!